Gaming laptop için AMD mi Intel mi?

Bütçe
30-35 bin TL
Senin güzel sistemin varsa bize ne. Seninki sistemse bizimki turşu fıçısı mı? Ayrıca sırf dizüstü diye fazla para verenlerden değiliz biz. Thorotle demek işlemci belli bir ısıya dayandığı zaman frekans kısmasıdır.
Ben beni bağlamaz anlamında dedim, ben uyarım yaptım. 🥰

Ki alakası yok o anlamda demediğim gayet bariz bence.

Throttle o demek değil bu arada git öğren. Ulan hepiniz de ne çok biliyorsunuz? Maşallah. Biri bitiyor biri başlıyor. Türkiye'de tek Throttle vakalarına ben bakıyorum adam gelmiş bana Throttle'ın tanımını anlatıyor.

Senin güzel sistemin varsa bize ne. Seninki sistemse bizimki turşu fıçısı mı? Ayrıca sırf dizüstü diye fazla para verenlerden değiliz biz. Thorotle demek işlemci belli bir ısıya dayandığı zaman frekans kısmasıdır.

Bu forumda kendini bilmiş insanlar çok hocam en güzel gidin kullanıcı yorumlarına bakın.
Tartışmadan dolayı öyle demişti, konuyu çok farklı yere çekiyorsunuz :D

Bu forumda kendini bilmiş insanlar çok hocam en güzel gidin kullanıcı yorumlarına bakın.
Kullanıcı Yorumları mı? 😁
Ulan o kullanıcı yorumlarındaki adamlar bilgisayar kullanmayı bile bilmiyor çoğu.

Bir şeyler biliyoruz diye de laf yedik cahilden. 🥰

Ne alacağımı bilmiyorum inanın. Victus tam aradığım özellikte ama %72 ntcs 300nit olanı için ekstra 5 6 bin tl ödemem gerekiyor. Tuf 15de işlemci olarak daha zayıf.

Ne alacağımı bilmiyorum inanın. Victus tam aradığım özellikte ama %72 ntcs 300nit olanı için ekstra 5 6 bin tl ödemem gerekiyor. Tuf 15de işlemci olarak daha zayıf.
Eski kasalardan konuşmam gerekirse ( yenileri bilmiyorum iki laptop da arkadaşlarımda var ünide kullanıyorlar ) victus 16.1 inç taşıması kolay güzel bir laptopdu ısınma görmedim ama tuf rezaletti, hem ısınıyor hem donuyor ( masaüstünde, oyunlarda ) aklıma gelmeyen çok şeyi var. İlla ikisi arasında kalırsam sanırım victus alırım ama victusu öneriyorum sanmayın piyasayı bilmediğimden ikisini kıyaslayarak yorum yaptım belki de tufu düzeltmişlerdir.

Eski kasalardan konuşmam gerekirse ( yenileri bilmiyorum iki laptop da arkadaşlarımda var ünide kullanıyorlar ) victus 16.1 inç taşıması kolay güzel bir laptopdu ısınma görmedim ama tuf rezaletti, hem ısınıyor hem donuyor ( masaüstünde, oyunlarda ) aklıma gelmeyen çok şeyi var. İlla ikisi arasında kalırsam sanırım victus alırım ama victusu öneriyorum sanmayın piyasayı bilmediğimden ikisini kıyaslayarak yorum yaptım belki de tufu düzeltmişlerdir.
2023 tufu beğendim izlediğim videolarda ama araştırdıkça kararsız kalıyorum içime sinen bir model bulamadım. 35 bin bütçeye rağmen 2 tane laptop bulabilmek komedi cidden.

HP Victus 7Z586EA 16-S0015NT AMD Ryzen 7 7840HS 16GB DDR5 512GB SSD RTX4060 8GB 16.1 Inç 144 Hz Full HD Freedos Gaming Laptop - Gaming.Gen.TR gaming gen trye sorduğumda bu ürün için %100 srgb olduğunu söylediler teyit için hp ile de iletişime geçeceğim.

Son düzenleme:
Bakabilirsiniz.

Minimum FPS'i 15 çıkıyormuş. Konuyu takibe alıp cihazdaki Throttle sorunlarını görebilirsiniz.

Bakabilirsiniz.

Minimum FPS'i 15 çıkıyormuş. Konuyu takibe alıp cihazdaki Throttle sorunlarını görebilirsiniz.
E ne alayım hocam bu konuyu açalı laptop bakıyorum daha bulamadım birşey.

Geri
Yukarı