Garry's Mod'a para yatırmak vs Clash of Clans'a para yatırmak

SADEX

Femtopat
Daha fazla  
Şimdi gidip garry's modu'mu almalıyım yoksa Clash of Clans'a yatırım yapmak benim için daha mantıklı olur mu?

Şimdi gidip garry's modu'mu almalıyım yoksa Clash of Clans'a yatırım yapmak benim için daha mantıklı olur mu?

Clash of Clans'ı ne sıklıkla oynuyorsun?

Garry's Mod oynayan biri olarak söylüyorum GMOD gayet güzel parasına değecek bir oyundur, milyon tane atolye modu var, arkadaşın yoksa Türk RP, sandbox sunucularında takılabilir arkadaş edinebilirsin.

Dolar 25 lirayı geçti paran cebinde kalsın bence biriktir doviz al.

78 TL'lik bir oyundan bahsediyor arkadaş. Çok büyük bir birikim olmayacağını düşünüyorum.

Clash of Clans'a yatırmak gereksiz bence. Her türlü zamanını yiyecek bir oyun. Garry's Mod tercih edilebilir.

Clash of Clans denen saçma sapan oyuna para yatırmak hiçbir işe yaramaz hocam. Max yapacağı şey gelişmeyi biraz hızlandırır. Üst levelseniz eğer çok az hızlandırır zaten. Bir binayı geliştirmek 1 2 hafta sürüyor resmen saçma sapan süreler var.

Clash of Clans'ı ne sıklıkla oynuyorsun?

Garry's Mod oynayan biri olarak söylüyorum GMOD gayet güzel parasına değecek bir oyundur, milyon tane atolye modu var, arkadaşın yoksa Türk RP, sandbox sunucularında takılabilir arkadaş edinebilirsin.
Hocam çoğu arkadaş gmod al demiş Clash Of Clans'ı şu günlerde oynamaya başladım bayada sarıyor.

78 TL'lik bir oyundan bahsediyor arkadaş. Çok büyük bir birikim olmayacağını düşünüyorum.

Clash of Clans'a yatırmak gereksiz bence. Her türlü zamanını yiyecek bir oyun. Garry's Mod tercih edilebilir.
2 gb ram'lik bilgisayarım var garry's mod almalımıyım?

Bence Garry's Mod daha mantıklı çünkü oyunun kendisi güzel artı olarak bol bol RP serverları var daha uzun oynatır.
Hocam 2 GB ram'lik bilgisayarım var yinede almalımıyım?

Hocam çoğu arkadaş GMOD al demiş Clash of Clans'ı şu günlerde oynamaya başladım bayağı da sarıyor.

2 GB RAM'lik bilgisayarım var Garry's Mod almalı mıyım?

Hocam 2 GB RAM'lik bilgisayarım var yine de almalı mıyım?

Kasar hocam. Şimdi Clash of Clans bende oynuyorum ama açıkçası belli bir yerden sonra sarmamaya başladı, 9 seviye bb var, her bb seviye basmadan önce her şeyi fulluyorum, şu an oyunda çok amaçsızlaştım 2 haftada bir falan giriyorum. GMOD alman daha iyi olurdu ama 2 GB RAM'le zor, tam sistem özelliklerin nedir?

Hocam CoC'a para yatırsanız sonu gelmez. Garry's Mod daha iyi.

Kasar hocam. Şimdi Clash of Clans bende oynuyorum ama açıkçası belli bir yerden sonra sarmamaya başladı, 9 seviye bb var, her bb seviye basmadan önce her şeyi fulluyorum, şu an oyunda çok amaçsızlaştım 2 haftada bir falan giriyorum. GMOD alman daha iyi olurdu ama 2 GB RAM'le zor, tam sistem özelliklerin nedir?
Hocam.Ekran kartı 1 GB HD Graphics
İşlemci : Intel Celeron N2840
Crack indirdim 1024x çözünürlükte oynuyorum kasma yok fakat birşey spawn falan edince oyun çöküyor büyük ihtimalle crack olduğu için olabilir steam'den alırsam büyük ihtimalle spawn ederken biraz donacak sonra spawn olacağını düşünüyorum.

Hocam CoC'a para yatırsanız sonu gelmez. Garry's Mod daha iyi.
Hocam haklısınız ama sistemim düşük baya yinede almalımıyım?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı