Zula'da iyi olmak için kaç TL yatırmak gerekir?

Merhaba. Bir kuzenime sürpriz yapacağım doğum günü için. Zula'yı çok seviyor. Ama ne kadar para yatırmam gerekiyor bilmiyorum oyunu 1 defa ortaokulda oynamıştım o kadar. Ne kadar yatırayım?

Oyunda iyi olmak için skinlerin pek bir önemi yok, çoğu iyi oyuncu zamanında skinsiz oynuyordu. Önemli olan + sistemi oda şans işi aslında kasalar ve setler + basmak için materyal verebiliyor, ama kasa olduğu için çıkmama ihtimalide yüksek. Ayrı olarak zp ile de materyal alınabilir bu çok da kötü bir yol değil. İçinden zp çıkan birçok kasa var, acelesi yok ise oyuna +2 gibi etkinlikler gelebiliyor. Yani bir kasa alıyorsun +2 ile beraber 3 kasa geliyor bu zamanı beklerseniz 3 katı daha fazla materyale sahip olursunuz. Aynı etkinlik materyalede geliyor. Şansınıza bağlı olduğu için kaç TL yatırmalıyım demek çok doğru bir söz olmayacaktır. Kısacası 1 kasa açarsın 1 milyon zp çıkar direkt fullersin her silahı ya da 100 kasa açarsın bir şey çıkmaz...doğrudan materyal almaya kalkarsanız parayla çok yüksek fiyatlar asla alınmaz.

Hocam bence Steam cüzdan kodu alın. İkna etmesi size kalmış :D
Teşekkürler.
Oyunun kitlesi bu yaşlar zaten. Oyunun nasıl bir şey olduğunu, para yatıranın üstün olduğunu; haksızlık falan olduğunu anlatmaya çalış. Dinlemiyorsa al gitsin zaten ondan da sıkılır.
Hocam ben zaten görebileceğiniz en büyük zula hater'ıyım. Ama çocuk takmış kafayı alacaz mecbur.

Merhaba. Bir kuzenime sürpriz yapacağım doğum günü için. Zula'yı çok seviyor. Ama ne kadar para yatırmam gerekiyor bilmiyorum oyunu 1 defa ortaokulda oynamıştım o kadar. Ne kadar yatırayım?

Zamanında toplam 4bin TL filen yatırmışımdır şu an bir 10bin TL yatırmam gerekiyor diğer hesaplar oyunculara yakın olmak için. Kısacası önermem.

Banka'dan 20K kredi çekiniz.

Hareket olarak yapılacak en ölü yatırımı yapıyorsun. Sen ne yapıyorsun? Dışarıda 1 gün geçirin hani para harcamaya bile gerek yok gezin dolaşın.
Teşekkürler hocam.

Zamanında toplam 4bin TL filen yatırmışımdır şu an bir 10bin TL yatırmam gerekiyor diğer hesaplar oyunculara yakın olmak için. Kısacası önermem.
Teşekkürler.

Geri
Yukarı