Gearbest drone alışverişi ve tavsiyeler

Eray Eker

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Tekirdağ/Kırklareli/Edirne
Daha fazla  
Meslek
Mekatronik mühendisi
Gearbest sitesini birkaç haftadır takip ediyorum quadcopter almak istiyorum. Türkiye' de istediğim modelleri bulamadım fiyat olarak üst limit 100 Dolar. Bu siteden bana istediğim özelliklerde öneride bulunabilir misiniz?
İstediğim özellikler: En az 2.0 MP HD kamera.
Kumandasında görüntüyü izleyebileceğim LCD ekran.
Uçuş süresini batarya ile arttıracağım ama 10-15 dakika uçuş süresi.
Kontrol mesafesi: 150 metreden az olmazsa sevinirim.

Ürünün gümrüğe takılmaması için neler yapmam lazım.
Son olarak benzer ürünleri satın alabileceğim site önerisi var mı?
Gearbest ne kadar güvenilir?

Bu yaz güzel ülkemin çeşitli yerlerinde kamp yapacağım. Kamp yaptığım yerlerde görüntü almak istiyorum öncelikle kullanma amacım bu olacak.

Baktığım birkaç modeli paylaşıyorum tüm önerilere açığım.
XK X250 - A 5.8G FPV Quadcopter
LiDi RC L6W / RC126 WIFI FPV HD 2 Mega Pixel CAM 2.4G 4CH 6 Axis Gyro Hexacopter 3D Rollover
JJRC H11D 5.8G FPV RC Quadcopter
JJRC H12C Headless Mode 2.4GHz 4CH RC Quadcopter 6 Axis Gyroscope 360 Degree Stumbling RTF UFO with 5.0MP HD Camera
WLtoys V686J Headless Mode 2.4G 4CH RC Quadcopter with 720p HD 2.0MP Camera 3D Flip 6 Axis Gyro UFO - US Plug
LiDi RC L6F / RC126 5.8GHz FPV HD 2 Mega Pixel CAM 2.4G 4CH 6 Axis Gyro Hexacopter 3D Rollover
LiDi RC L6W / RC126 WIFI FPV HD 2 Mega Pixel CAM 2.4G 4CH 6 Axis Gyro Hexacopter 3D Rollover

Konu ile ilgilenen herkese şimdiden teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı