Gece Aniden Uyanıp Cisim Gormek

Doğruluğu tartışılır ama sırt üstü yatınca yaşadığınız odayı rüya aleminde görüyor olabilirsiniz. Uyku felci nedeniyle bu tarz varlıkları da görüyor olabilirsiniz. Dediğim gibi doğruluğu kesin değil bir yerde okumuştum.

Vay be neredeyse 2 yıl geçmiş aradan merak edenler için artık bir korkum yok insan karanlık korkusunu yenince bir şeyi kalmıyor o gece gördüğüm halüsinasyonlarda muhtemelen etkilendiğim korku filmlerinden ötürüdür, neyse ben korkumu yendim sizinde yenmeniz dileğiyle hoşça kalın.

Merhabalar, son zamanlarda arada bir başıma gelen olaydan bahsetmek istiyorum gece uyurken aniden uyanıyorum gece yarısı vakti ve uyandığımda ilk başta arada bir böyle cisimler görüyorum bazen köpeğe benzer bir şey bazen annem ya da kardeşim bana bakıyor vs. sonra iyice baktığımda kayboluyor.
Halüsinasyon olduğunu düşünüyorum, tam ayilamadigimdan dolayı anneme anlattım felak vs. oku dedi bir de 2 hafta önce sanki gerçekmiş gibi perdede yılan mi dersin örümcekli dersin bir şey gördum sanki gerçekmiş gibi ağladım o anlık korkudan, korku filmi izlemiştim somestirin başında, hala aklımda ondan olabilir mi?

Gece aniden uyandığında gördüğün cisim büyük ihtimalle rüyanda gördüğün cisim olabilir. Korkudan dolayı vücut savunma pozisyonuna geçiyor olabilir.

Merhabalar, son zamanlarda arada bir başıma gelen olaydan bahsetmek istiyorum gece uyurken aniden uyanıyorum gece yarısı vakti ve uyandığımda ilk başta arada bir böyle cisimler görüyorum bazen köpeğe benzer bir şey bazen annem ya da kardeşim bana bakıyor vs. sonra iyice baktığımda kayboluyor.
Halüsinasyon olduğunu düşünüyorum, tam ayilamadigimdan dolayı anneme anlattım felak vs. oku dedi bir de 2 hafta önce sanki gerçekmiş gibi perdede yılan mi dersin örümcekli dersin bir şey gördum sanki gerçekmiş gibi ağladım o anlık korkudan, korku filmi izlemiştim somestirin başında, hala aklımda ondan olabilir mi?

Ben de aynısını yaşadım 8 yaşındayken yüzümün aynısı kapıdan bana bakıyordu 1 sene sonra tavanda sanki başka bir dünyayı izliyormuş gibi hissettim. Aynı zamanda benim hareketlerimi yapandır çöp adam da vardı, o günden sonra her zaman tavan da bir ağsa olduğunu gördüm ama gölge olarak aslında ağsa sadece geceleri çıkardı.

Geri
Yukarı