Geek GK61 alınır mı?

NHMF

Hectopat
Selam arkadaşlar. Geek GK61 klavyeye denk geldim hoşuma gitti şu an kullandigim klavyede zaten numpad tuşları yok eksikliğini hissetmiyorum. Almayi düşünüyorum fakat sizlere sormak istedim. Ayrıca oyun oynamak için alacağım hangi switchi seçmeliyim? Vergi olayı nasıl oluyor? Bunlar hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

SK61 stoklarını beklerseniz iyi bir alternatif. Onun dışında MK61'e de bakabilirsiniz. Yakın zamanda elime ulaşacak. Ufak bir inceleme hazırlarsam sizi etiketlerim.

Son düzenleme:
Hocam dediğiniz modelin pembe renk ve Blue Switch modeli var şu anda. Stoklar ne zaman yenilenir bir fikriniz var mi?

Beyaz kasa, Gateron Red ya da Black anahtar alınabilir. İncelemesi de mevcut:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video'daki S versiyonu, Bluetooth özelliği anlamına geliyor. Attığım linkte hem Type-C hem de Type-C + Bluetooth özellikli model var. Onun dışında her şeyi aynı.

Beyaz kasa, Gateron Red ya da Black anahtar alınabilir. İncelemesi de mevcut:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video'daki S versiyonu, Bluetooth özelliği anlamına geliyor. Attığım linkte hem Type-C hem de Type-C + Bluetooth özellikli model var. Onun dışında her şeyi aynı.
Bu SK ile GK arasinda bir fark var mi?

Geri
Yukarı