Geek GK61 klavye alınır mı?

hocam sana bir şey sorucam benim almak istediğim ve sizin klavyede var sanırım içinde mikrofon varmış sese duyarlı bu mikrofonu cs go pubg gibi yerlerde kullanma şanşımız varmı bilgin varmı ?
Yaklaşık 1 yıldır GK61 kullanıyorum. Alabilirsiniz.
hocam size bir şey sorucam klavyede mikrofon var sanırım bunu online oyunlarda cs go pubg tarzı oyunlarda kullanabilirmiyim ? denedinizmi

hocam sana bir şey sorucam benim almak istediğim ve sizin klavyede var sanırım içinde mikrofon varmış sese duyarlı bu mikrofonu cs go pubg gibi yerlerde kullanma şanşımız varmı bilgin varmı ?

hocam size bir şey sorucam klavyede mikrofon var sanırım bunu online oyunlarda cs go pubg tarzı oyunlarda kullanabilirmiyim ? denedinizmi
RGB ışık modu için mikrofon bulunuyor. Bilgisayarda mikrofon olarak kullanamazsınız.

RGB ışık modu için mikrofon bulunuyor. Bilgisayarda mikrofon olarak kullanamazsınız.

Hocam 2-3 soru var kafamda yardımcı olursanız sevinirim
1-Yön tuşları ile wasd aynı anda kullanma şanşımız var mı çünkü orada alt CTRL tuşları var.
2-En hızlısı sarı switchmı yoksa Silver mı?
3-Orada vergiler dahil seçeneği ile alacağım kapıda ekstra masraf çıkarma
Not: Madde halinde yazarsanız sevinirim.

Hocam 2-3 soru var kafamda yardımcı olursanız sevinirim
1-Yön tuşları ile wasd aynı anda kullanma şanşımız var mı çünkü orada alt CTRL tuşları var.
2-En hızlısı sarı switchmı yoksa Silver mı?
3-Orada vergiler dahil seçeneği ile alacağım kapıda ekstra masraf çıkarma
Not: Madde halinde yazarsanız sevinirim.
1- Yön tuşlarını kullanmanız için FN tuşuna basmanız gerekiyor. FN tuşuna bastığınızda ise fonksiyon katmanını aktif hale getiriyor. Fonksiyon katmanında W harfi 2. katmanı aktif hale getiren tuş. A,S,D - sol yön tuşu, üst yön tuşu, sağ yön tuşu, alt yön tuşunu aynı anda kullanabilirsiniz W çalışmayacaktır.
2. Sarı
3. Turkey Direct Mail'i seçerseniz kapıda vergi ödemiyorsunuz.

Gateron Yellow Switch ve Gateron Optical Red Switch klavyeye sahibim. Oyun oynarken Gateron Optical Red'i tercih ediyorum. Yellow'u yazı yazarken kullanıyorum. Sarıların optik versiyonunu bilmiyorum fakat normal versiyonlarıyla aynıysa optik kırmızıları tercih ederdim oyun için.

Son düzenleme:
Gateron Yellow Optik normal mekanikten biraz daha az actuation force ve actuation pointe sahip. Daha hassas denebilir yani o açıdan.

Turkey Direct Mail ile 580 TL'ye geliyor optical hotswappable versyion. 750-800 civarına normal hotswappable versiyonu alınabiliyor Epomaker GK61-GK64-GK68 modellerinin. Bütçe yetiyorsa onlar da düşünülebilir. Avantajı her türlü normal mekanik switch kullanılabilmesi ve GK64 ve GK68'de yön tuşları için FN basmak gerekmemesi. Bu ikinci özellik çok farketmez ama hotswap ve istediğin switchi kullanabilme imkanı baya iyi açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı