Geely nasıldır?

Bentayga

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Geely araç almayı düşünüyorum, modellerin üretim yılına baktığınızda 2011 yılı arabaların ikinci elini 45-50 bin TL'ye bulabiliyorsunuz. Sizce tercih edilir mi? Öğrenci arabası mı? Çok yakar mı?
Ben içini sevdim, beklentilerimi karşılıyor.
Büyük ihtimalle iç göğüsünü ve koltukları kaplatırım. Dijital ekran falan taktırmayı düşünüyorum. Maksimum bütçem 55 bin TL.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hmm tartışmaya çok açık. Ben olsam almam 55bin liraya ne alınır derseniz Opel astra F temizi gelir belki. Şimdi eski olacak ama geelyden iyidir bence

Çin markası. Fazla yakar. Yedek parçası ve servisi neredeyse yok. Özellik bakımından iyi, klas, ucuz, fiyatına göre yeni bir araba. Biz de zamanında bakmıştık fakat yedek parça ve servis olayından mütevellit vazgeçip 49.500'e Fluence aldık. Şimdi Fluence 105.000 TL ama Geely 60.000 TL. Çok tercih edilmeyen bir araba kısacası.

2011 senelerinde üretilen Geely marka araçlar benim gözümde buzdolabıdır.
Cüzdanın dibini göremeyen, deponun dibini görür dercesine yakar. Kesinlikle öğrenci dostu değil.
Alfa Romeo, Opel Vectra, Volkswagen Polo, Hyundai Accent Era gibi araçları tavsiye ederim.

Hmm tartışmaya çok açık. Ben olsam almam 55bin liraya ne alınır derseniz Opel astra F temizi gelir belki. Şimdi eski olacak ama geelyden iyidir bence
Aynen bende opel, ww ve Honda düşünüyordum alternatif teşekkür ederim
Çin markası. Fazla yakar. Yedek parçası ve servisi neredeyse yok. Özellik bakımından iyi, klas, ucuz, fiyatına göre yeni bir araba. Biz de zamanında bakmıştık fakat yedek parça ve servis olayından mütevellit vazgeçip 49.500'e Fluence aldık. Şimdi Fluence 105.000 TL ama Geely 60.000 TL. Çok tercih edilmeyen bir araba kısacası.
O zaman direkt siliyorum kafadan hiç mantıklı değil almak
2011 senelerinde üretilen Geely marka araçlar benim gözümde buzdolabıdır.
Cüzdanın dibini göremeyen, deponun dibini görür dercesine yakar. Kesinlikle öğrenci dostu değil.
Alfa Romeo, Opel Vectra, Volkswagen Polo, Hyundai Accent Era gibi araçları tavsiye ederim.
Opel ww ve Honda düşünüyordum alternatif ama alfa romeo ya bakayım. Teşekkürler

Geri
Yukarı