GeForce Now için internet sağlayıcısı önerisi

Dostum internet öneremem ama ben 23 download, 6 upload hızına sahibim. Ayda 75 TL veriyorum ve uygulama hiçbir şekilde takılmıyor. Gecikme süresi de az. Yani öyle çok abartılı şeylere gerek yok.

Türknet size 85 TL'ye 75 MBPS Hız verebiliyorsa Millenicom rahatlıkla 100 TL'Ye 100 MBPS Hız verebilir.
Hız sorgulaması yapıp geri dönüş yapabilir misiniz?

TürkNet size 85 TL'ye 75 Mbps hız verebiliyorsa Millenicom rahatlıkla 100 TL'ye 100 Mbps hız verebilir.
Hız sorgulaması yapıp geri dönüş yapabilir misiniz?

Testi yaptım. Şu anda kullandığım D-Smart ile 15Mbps download 6Mbps upload hızım var.

TürkNet önermem telefondan aradığınız zaman muhattap olacak bir insan bile bulamıyorsunuz yarın öbür gün internetinizde problem çıktığı zaman telefonla iletişime geçmek istiyorsunuz karşınıza bir tane robot çıkıyor hasar kaydınız oluşturulmuştur deyip kapatıyorlar diğer internet sağlayıcılarında böyle mi bilmem ama çok saçma bir sistem geri dönüş yaptıklarınıda görmedim hasar kaydından sonra.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı