Ghost of Tsushima 16 Mayıs'ta PC çıkıyor!

CIS ve LATAM'a özel fiyatlandırma yapıp MENA'ya yapmamışlar. Bu haltı bir Warner Bros.(Warner Bros.'un 70 dolarlık oyunları LATAM'a özel 35 dolarken bizde yine 70 dolar) bir de Sony yiyor.
Umarım Forbidden West'de olduğu gibi Etail'de oyun LATAM'daki fiyatından satılır (50 dolar), üstüne bir de kupon vardı Forbidden West için, Ghost of Tsushima'da da aynı şeyler olursa 1400 TL'ye denk gelicek, süper olur.

Az önce on sipariş geçtim görür görmez heyecandan kalbim duracaktı, FSR3 desteği var, Horizon forbidden West FSR 3 desteği onaylandı bu yıl çok güzel geçeceği çok belli, yanına'da Dragon doğma 2 aldım miss gibi oldu.

Eki Görüntüle 2134303
Bana kalırsa pek akıllıca bir hareket olmamış. Oyun çıkmadan 1-2 ay öncesinde resmi key satan sitelerde 1200-1400TL arasında bir fiyata düşüyor zaten.

Umarım Forbidden West'de olduğu gibi Etail'de oyun LATAM'daki fiyatından satılır (50 dolar), üstüne bir de kupon vardı Forbidden West için, Ghost of Tsushima'da da aynı şeyler olursa 1400 TL'ye denk gelicek, süper olur.
Şahsen ben 1400TL bayırlır mıyım emin değilim. Benim gibi zor oyun beğenen çoğu insanın daha kaliteli Assassin's Creed diye tanımladığı bir oyundu. Zaten görselliği haricinde aşırı derecede övülen bir oyun da olmadı. Last of Us 2'yi sevmedi diye bu oyunu oynamasa bile öven tayfayı saymıyorum.

Spider-Man oyunları ve ratchet and Clank'i port etmişlerdi. Spider-Man'ler ilk çıktığında DLSS'de ghosting ve AMD'de güneşin duvarlardan geçen yansımaları hariç düzgündü. Ratchet and clank ise pek düzgün değildi.

Horizon forbidden West'in sistem gereksinimleri çok yüksek. Oyun PS4'te çalışmasına rağmen bu kadar yüksek sistem gereksinimleri istemeleri, acele bir şekilde portu halletmişler gibi geliyor. Ghost of Tsushima'da aynı problem olmaz umarım.

Oyun iyi hoş da niye 60 dolar aga? Bizden haberi bile olmadığını düşündüğüm From Software bile MENA özel fiyatlandırma yaptı Sony'de tık yok. Türkiye'nin nerede olduğunu biliyor mu ona da emin değilim.

Horizon forbidden West'in sistem gereksinimleri çok yüksek. Oyun PS4'te çalışmasına rağmen bu kadar yüksek sistem gereksinimleri istemeleri, acele bir şekilde portu halletmişler gibi geliyor. Ghost of Tsushima'da aynı problem olmaz umarım.
Sony, PC'ye ilk port yapmaya başladığında farklı firmalarla farklı oyun serileri için anlaşıyordu. Mesela God of War portunu Jetpack Interactive yaptı ve 1-2 yıl kadar sürdü diye hatırlıyorum. Nixxes ise Insomniac oyunları ile ilgileniyordu fakat sonradan ne olduysa akıllarına Nixxes'ı PC'ye port yapması için satın aldıkları akıllarına geldi ve farklı firmalarla farklı oyunlar için anlaşmak yerine Nixxes ve oyunun asıl yapımcısı birlikte çalışsın metoduna geçtiler. Nixxes 3 ay arayla 2 farklı PS4/5 oyunun PC portuna yardım etmiş gibi gözüküyor şu anki hâliyle. Umarım God of War Ragnarok portunu Jetpack Interactive'e verirler. En kusursuz PC portunu onlar yapmıştı.

Oyun iyi hoş da niye 60 dolar aga? Bizden haberi bile olmadığını düşündüğüm from software bile mena özel fiyatlandırma yaptı Sony'de tık yok. Türkiye'nin nerede olduğunu biliyor mu ona da emin değilim.
Elden Ring ve Sekiro bizim ülkede çok tuttu önceden umurlarında olmasak da artık bizi görmezden gelmezler.

Elden Ring ve Sekiro bizim ülkede çok tuttu önceden umurlarında olmasak da artık bizi görmezden gelmezler.
Sekiro, Activision'a ait olduğu için hâla 60 dolar.
Oyun iyi hoş da niye 60 dolar aga? Bizden haberi bile olmadığını düşündüğüm From Software bile MENA özel fiyatlandırma yaptı Sony'de tık yok. Türkiye'nin nerede olduğunu biliyor mu ona da emin değilim.
Özel fiyatlandırmayı yapan From Software değil Bandai Namco hocam.

Forbidden West'in sistem gereksinimleri yüksek değil, günümüze göre ve o oyuna göre gayet normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı