Ghost of Tsushima 16 Mayıs'ta PC çıkıyor!

Geliyor gelmekte olan oyunlar.

GIACqBeWcAEog3o.jpeg

Konudan bağımsız GOW Ragnarök ne zaman gelir? bundan önce gelse bari, hep alakam olmayan oyunlar önce çıkıyor :D
Ragnarok'a hâlâ 1-2 yıl var muhtemelen, bir sonraki exclusive oyunu The Last Of Us Part II olacak çok yüksek ihtimalle.

4 oyun falan kaldı sanırım exclerden, GoT'dan sonra çıkacak oyun TLOU2 olacak gibi. Bloodborne gelmez zaten

Son düzenleme:
Exc mantığı kalmadı artık. Er ya da geç PC'ye çıkıyor oyunlar. Konsollar şu an GTA 6 için alınıyor. Sony'de oyun satışları yüzünden PC'ye çıkarmak için çabalıyor. Yeni çıkan oyunlar en iyi ihtimalle 6 ay içinde gelir en kötü 2 yıl.

Er ya da geç böyle olacağı belliydi zaten. PC tarafını da küçümsememek lazım. PS sahipleri için "yav ne anlamı kaldı o zaman bu cihazı almamızın" isyanları oluyor ama yapacak bir şey de yok. Yine 2-3 yılı buluyor bazı oyunların PC'ye gelmesi.

PS 5'in yarı ömrüne geldik ve ortada adamakıllı oyun bile yok çıkan. Yani ben PC kullanıcısı olarak bunu söylüyorum çünkü kötü bir durum. GTA 6 falan çıkmasa durup düşünecek zamana geldik. GTA 6'da öyle güçlü bir oyun ki konsol aldırıyor. Hiç başka bir oyun gelse bu kadar konsol aldırmaz herhalde.

Er ya da geç böyle olacağı belliydi zaten. PC tarafını da küçümsememek lazım. PS sahipleri için "yav ne anlamı kaldı o zaman bu cihazı almamızın" isyanları oluyor ama yapacak bir şey de yok. Yine 2-3 yılı buluyor bazı oyunların PC'ye gelmesi.

PS 5'in yarı ömrüne geldik ve ortada adamakıllı oyun bile yok çıkan. Yani ben PC kullanıcısı olarak bunu söylüyorum çünkü kötü bir durum. GTA 6 falan çıkmasa durup düşünecek zamana geldik. GTA 6'da öyle güçlü bir oyun ki konsol aldırıyor. Hiç başka bir oyun gelse bu kadar konsol aldırmaz herhalde.

GTA 6 için oyun çıkarmıyor Sony. Ben hem PC hem PS5 kullancısıyım. Bitirdiğim oyunları tekrar oynuyorum gerçekten oyun yok, şu anda FF7 rebirth oynuyorum o gerçekten sevindirdi beni. Türkiye'de olmasa da konsol aldıracak bir oyun bence. Nesil bitmeden bir oyun çıkacak ama hangi oyun. PC tarafı ile PS tarafı aynı şu anda.

TLOU yuksek ihtimal çıkar. Sony 2025 Mart'a kadar rahat durmaz.

Sony'den yine MENA fiyatlandırma yok. Korsandan başka çare yok. PS'de bitirdiğim için tekrar almazdım zaten. Denuvo olmaması güzel olmuş.

Gerçekten fiyatlandırmalar rezalet... Durumu bizden iyi olan ülkeler oyunu bizden daha ucuza alıyor...

Gerçekten fiyatlandırmalar rezalet... Durumu bizden iyi olan ülkeler oyunu bizden daha ucuza alıyor...
Ghost of Tsushimayı Fanatical üzerinden OMEN17 kodu ile 1600 TL'ye alabiliyorsunuz. Yeni çıkan Horizon Forbidden West'de Etail'de 1450 TL'ye alınabiliyor forbid10 kodu ile. İkisi de Steam kodu ve oyunların ikisi de 1950 TL civarı Steam'de (Epic'de de 1500 TL ikisi de). Yine genel kitle için fiyatlar pahalı ama en azından Steam'den biraz daha ucuza alınabiliyor yeni çıkan oyunlar.

Aşağıdaki rehberde bulunan siteyi öneririm. Yeni çıkan oyunlar genelde bu şekilde biraz daha ucuza alınabiliyor 300-400 TL kar edebiliyorsunuz ve siteden takip edebiliyorsunuz rahatça.

Son düzenleme:
Ghost of Tsushimayı Fanatical üzerinden OMEN17 kodu ile 1600 TL'ye alabiliyorsunuz. Yeni çıkan Horizon Forbidden West'de Etail'de 1450 TL'ye alınabiliyor forbid10 kodu ile. İkisi de Steam kodu ve oyunların ikisi de 1950 TL civarı Steam'de (Epic'de de 1500 TL ikisi de). Yine genel kitle için fiyatlar pahalı ama en azından Steam'den biraz daha ucuza alınabiliyor yeni çıkan oyunlar.

Aşağıdaki rehberde bulunan siteyi öneririm. Yeni çıkan oyunlar genelde bu şekilde biraz daha ucuza alınabiliyor 300-400 TL kar edebiliyorsunuz ve siteden takip edebiliyorsunuz rahatça.
Çok teşekkürler hocam bilgilendirme için bunu öğrendiğim iyi oldu.

Fanatical Türkiye'ye satış yapıyor muydu? Yapmıyor diye hatırlıyorum.

Çok teşekkürler hocam bilgilendirme için bunu öğrendiğim iyi oldu.
Rica ederim, yardımcı olabildiğime sevindim 😁

Fanatical Türkiye'ye satış yapıyor muydu? Yapmıyor diye hatırlıyorum.
Evet yapıyor, ben Steam dolara geçtiğinden beri birçok alışveriş yaptım Fanatical'dan. Eğer bir kod Türkiye'de aktif olmuyorsa altında gösteriyor zaten aşağıdaki gibi, hatta direkt oyunu aratınca çıkmıyor sitede. (Örnek olarak Helldivers 2 var)

Ben bizzat Ghost of Tsushima'yı da Fanatical'dan aldım sorunsuz bir şekilde, sadece kodu ve oyun çıkışını beklemek kaldı geriye. Daha öncesinde başka bir AAA oyun da ön sipariş vermiştim hiçbir sıkıntı yaşamamıştım. Fanatical'da yalnız dolar ile satın alım yapılıyor, site TL karşılığını gösteriyor sadece güncel kura göre.

Ben 1680 TL ödedim Papara ile, normalde direkt kur karşılığı 1600 TL, dolar olarak da 49.8 dolara denk geliyor (Normalde oyun 60 dolar). 80 TL komisyon oldu dolar olduğu için. Her türlü Steam'den almaktan daha ucuza geliyor. Zaten Steam'den alınca da komisyon olduğu için aynı şey olmuş oluyor. Hatta Steam'deki komisyon daha da fazla olacaktı ana fiyat arttığı için. 60 dolar 1940 TL güncel kura göre + Paparanın %5 komisyonu 97 TL = 2037 TL'ye denk geliyor. Fanatical'dan almak 360 TL daha ucuz oluyor.

1711701750642.png

1711701500093.png

1711701531361.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı