Gigabyte B550M DS3H anakart garanti dışı kaldı

Ben gönderirken sistemim çalışıyordu sadece bazı oyunlarda drop oluyordu şu an müşteri hizmetleri kapalı olduğu için bir bilgi alamıyorum.

Kontak pedleri bu deliklerin içindeki şeyler mi?
Evet o deliklerin içindeki şeyler.

Hocam şu an için yapabileceğin bir şey yok gibi, Thh'ye de başvursan o şekilde gönderdiğin için sana patlar, belki servis bilerek o şekilde göndermeni istedi günahını almayalım ama..

Hocam şu an için yapabileceğin bir şey yok gibi, THH'ye de başvursan o şekilde gönderdiğin için sana patlar, belki servis bilerek o şekilde göndermeni istedi günahını almayalım ama.

Yetkili servis ile olan görüşmelerim duruyor mail üzerinden bu şekilde gönderebilirsiniz yazdığı falan bunlar işe yaramaz mı?

Ben bilmeyen biriyim doğal olarak teknik servise sökmem gerekir mi diye sordum ve gerekmez cevabını aldım burada nasıl ben suçlu olabilirim.
Sonrasında kendin aldığın bir kule tipi bir işlemci soğutucusu taktığını belirttin mi ? Soğutucuyu sistemi alırken gelen stok soğutucu varsayarak cevaplamış olabilirler. Ki bu durumda onlar haklı.

Sonrasında kendin aldığın bir kule tipi bir işlemci soğutucusu taktığını belirttin mi? Soğutucuyu sistemi alırken gelen stok soğutucu varsayarak cevaplamış olabilirler. Ki bu durumda onlar haklı.

Yazdığım mail aynen şöyle ürünü gönderirken ekran kartı haricinde sökmem gereken bir parça var mı? Bilgisayarda kule tipi işlemci soğutucu takılı. Diye mail attım sadece ekran kartını söküp gönderin diye cevap aldım.

Yazdığım mail aynen şöyle ürünü gönderirken ekran kartı haricinde sökmem gereken bir parça var mı? Bilgisayarda kule tipi işlemci soğutucu takılı. Diye mail attım sadece ekran kartını söküp gönderin diye cevap aldım.
THH ile uğraşabilirsin ama bir şey çıkmaz uğraşma bence. Vaktin boşa gider.

Geri
Yukarı