Gigabyte GA-G41MT-S2PT için işlemci tavsiyesi

Erhan Akın

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, iyi forumlar.
Benim anakartım GA-G41MT-S2PT, işlemci olarak X3440 almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı yoksa sizin önereceğiniz uygun fiyatta işlemci var mı? Şimdiden cevaplar için teşekkürler.

Anakartın o işlemciyi desteklemiyor ki 😀
O anakarta olabilecek en iyi işlemcilerden biri olan modlu E5450 işlemcisini önerebilirim. AliExpress sitesinde ortalama 100TL fiyatla satılıyordu. Diğer yerleri bilmiyorum.

Merhaba, iyi forumlar.
Benim anakartım GA-G41MT-S2PT, işlemci olarak X3440 almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı yoksa sizin önereceğiniz uygun fiyatta işlemci var mı? Şimdiden cevaplar için teşekkürler.
Merhaba,
Bütçenizin ne olduğunu söylemediğiniz için direkt olarak bilgisayarınızın desteklediği en üst seviye işlemci-> Core™ 2 Quad Q9650'dır.
Fiyat ise 150-200 TL aralığındadır.
Daha düşük bütçeli ister iseniz -> Core™ 2 Quad Q6600 -> 80/100 TL arası.

Xeon5460 işlemciyi alın modlanmış şekilde oc yapın yanıda güzel bir ekran kartı gtx750ti benzeri mis gibi olur .

Öneririm x5460 ve oc yapın perfonmas güzeldir.

Merhaba benim bütçeme en uygun olan sanırım E5450 onu almaya çalışacağım. Bu arada ekran kartımda eski marksı AMD Radeon HD 5500 Series bu işlemciyle çalışabilir mi. Cahilliğimi mazur görün bu konularda yeniyim cevaplar ve destek için şimdiden teşekkürler.

Merhaba benim bütçeme en uygun olan sanırım E5450 onu almaya çalışacağım. Bu arada ekran kartımda eski marksı AMD Radeon HD 5500 Series bu işlemciyle çalışabilir mi. Cahilliğimi mazur görün bu konularda yeniyim cevaplar ve destek için şimdiden teşekkürler.
sorunsuz çalışırda bütçeniz ne kadar? q6600 alın kesınlıkle 4 çekirdek.

sorunsuz çalışırda bütçeniz ne kadar? q6600 alın kesınlıkle 4 çekirdek.
Bahsettiğiniz işlemci bu mu ve iyi mi ?
Adsız.jpg

Geri
Yukarı