Satılık Gigabyte RX 7700 XT

Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet

Özgür Gurucan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, ekran kartında uzun süre sonra NVIDIA yerine AMD tarafına geçtim. İtopya da ki arkadaşlar sağ olsun kalabalık ve bayram öncesi olduğu için karışıklıkla bana Gigabyte 7700 XT'in yeterli olacağını söyledikleri için aldım ama hem kartta kaliteli ARGB olmaması ( corsiar 5000X kasa kullandığım için görüntü önemli) hem de performans olarak 2K'da beni mutlu etmediği için Sapphire 7800 XT Nitro+ kartına geçiş yaptım ARGB'si gerçekten güzel(MSI Gaming Trio gibi). Kartın kutusu açıldığı için iade almadılar. Dolayısı ile aldığımdan daha uygun fiyata satışa koyuyorum. Ürünün tüm tıpaları jelatini durmakta fotoğraflar mevcut. 29 Mart 2024 tarihinde alınmadır, toplam 2 saat kullanmışımdır. İrsaliye ve faturası mevcut ve benim adımadır, mail ve fiziksel gönderim sağlanır.

Ürün; Gigabyte RX7700 XT 12 GB'dir. Fiyat olarak 16.100 TL'dir. Pazarlık cüzidir.

Dip not olarak sahibinden.com'da (ilan numaram: 1165649570) Param Güvende ile ürünü satabilirim. İl ilçe fark etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyata kimse almaz bunu daha ucuza varken. Fiyat düşürülmeli bence. Yorum yapılabilir dediğin için düşüncemi paylaştım.

Zamanında kapış kapış RX 6700 XT satıldı 2K için çok önerildi. Bu kart niye 2K'da mutlu etmiyor bu da ayrı bir konu. 4070 diyorsun uzun ömürlü olmaz deniyor. Gel de sövme.

Not: Konudan bağımsız bir sitemdir.

Zamanında kapış kapış RX 6700 XT satıldı 2K için çok önerildi. Bu kart niye 2K'da mutlu etmiyor bu da ayrı bir konu. 4070 diyorsun uzun ömürlü olmaz deniyor. Gel de sövme.

Not: Konudan bağımsız bir sitemdir.

Benim %70 değiştirme sebebim ARGB'si :) Performans olarak 2K da o kadar da kötü değildi. Ben 110 FPS üstüne çıkmak istedim.

Dostum selam, yorum yapılabilir tabii ki açık bıraktım ama bu yorumu yapanlara genel bir cevap veriyorum, boşuna aynı yorum olmasın diye, nasıl ki MSI Ventus modeli ile Gaming Z Trio modeli aynı değil, bunun da olayı bu şekilde.

Senin linkin çift fanlı Pulse modeli benimki 3 fanlı model. Soğutması iyidir kötüdür bilemem. 3 fanlı modellerin fiyatıyla 2 fanlı modellerin fiyatı aynı değil. Ha ucuz olsun 2 fanlı olsun diyenler zaten gidip sıfır alırken de bu arada ki farkı vermiyor. Benim modelim en ucuz 18.499 TL.

Bu fiyata kimse almaz bunu daha ucuza varken. Fiyat düşürülmeli bence. Yorum yapılabilir dediğin için düşüncemi paylaştım.

Teşekkürler tabii ki isteyen kişiyle konuşuruz ama 3 fanlı modellerin arasında en ucuzu 18500 TL.

Maalesef gidip de 2 fanlı ürünlerden ucuza koyamam. İsteyen gidip çift fan model alıp ucuza alabilir sorun değil.

Son düzenleme:
Benim %70 değiştirme sebebim ARGB'si :) Performans olarak 2K da o kadar da kötü değildi. Ben 110 FPS üstüne çıkmak istedim.

Dostum selam, yorum yapılabilir tabii ki açık bıraktım ama bu yorumu yapanlara genel bir cevap veriyorum, boşuna aynı yorum olmasın diye, nasıl ki MSI Ventus modeli ile Gaming Z Trio modeli aynı değil, bunun da olayı bu şekilde.

Senin linkin çift fanlı Pulse modeli benimki 3 fanlı model. Soğutması iyidir kötüdür bilemem. 3 fanlı modellerin fiyatıyla 2 fanlı modellerin fiyatı aynı değil. Ha ucuz olsun 2 fanlı olsun diyenler zaten gidip sıfır alırken de bu arada ki farkı vermiyor. Benim modelim en ucuz 18.499 TL.

2.el alanlar tekrar satmak için alıyor ya da ucuz yoldan bilgisayar toplamak için alıyor. Bunu dikkate alarak kimsenin bu fiyata alacağını sanmam.

2.el alanlar tekrar satmak için alıyor ya da ucuz yoldan bilgisayar toplamak için alıyor. Bunu dikkate alarak kimsenin bu fiyata alacağını sanmam.

Vallahi hocam o zaman kart elimde kalır çok sorun değil, eşimin PC 3060 Ti'lı ona takarım çokçok. Ederinden çok fazla düşüğe satmayacağım. Ciddi düşünen ile pazarlığımızı yaparız. Bu karttan daha temiz piyasada kart bulunması imkansız. 2. el bile sayılmaz neredeyse. 15 günlük cihaz. 2 saat çalışmadı :)

Fiyat güncellemesi yaptım. Son fiyat 16.100 TL'dir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı