Gitar amfisine USB kulaklık takmak için hangi dönüştürücüyü almalıyım?

MuhammedAksak

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Blackstar ID Core 10 V2 amfi kullanıyorum ve kulaklık bağlamak istiyorum ama amfi de USB girişi yok 3.5m jack girişi var bunun için nasıl bir dönüştürücü almalıyım? Biraz araştırdım ama çoğunun çalışmadığını öğrendim.

Line out çıkışına 3.5mm bir kulaklık bağlayabilirsiniz. Ya da, amfi üzerindeki USB üzerinden USB Mini Type-A -> USB Type A dönüştürücü ile bilgisayarınıza bağladıktan sonra sistem tarafından tanınan arayüz ile ASIO4ALL sayesinde düşük gecikmeyle USB kulaklığınızı kullanarak dinleyebilir ve aynı zamanda kayıt alabilirsiniz.

Line out çıkışına 3.5mm bir kulaklık bağlayabilirsiniz. Ya da, amfi üzerindeki USB üzerinden USB mini type-a -> USB type a dönüştürücü ile bilgisayarınıza bağladıktan sonra sistem tarafından tanınan arayüz ile ASIO4ALL sayesinde düşük gecikmeyle USB kulaklığınızı kullanarak dinleyebilir ve aynı zamanda kayıt alabilirsiniz.

Öneriniz var mı dönüştürücü linki atabilir misiniz? Pek anlamıyorum dönüştürücülerden.

Öneriniz var mı dönüştürücü linki atabilir misiniz? Pek anlamıyorum dönüştürücülerden.
Ben de aynı amfiye sahibim ve bundan kullanıyorum: https://www.hepsiburada.com/dark-mi...ol-sarj-kablosu-dk-cb-usb2minil150-pm-bs40086
Data desteği bulunan herhangi bir "USB Mini Type-A kablo" işinizi görecektir.

1678573708412.png

Kabloyu buraya takmanız gerekiyor.

Bu kablo bende var amfiyi bilgisayara bağlamak için kullanıyorum bunu
Amfi üzerindeki USB üzerinden USB Mini Type-A -> USB Type A dönüştürücü ile bilgisayarınıza bağladıktan sonra sistem tarafından tanınan arayüz ile ASIO4ALL sayesinde düşük gecikmeyle USB kulaklığınızı kullanarak dinleyebilir ve aynı zamanda kayıt alabilirsiniz.

Line out 3.5mm çıkışına USB kulaklık bağlamanız mantık çerçevesinde mümkün değil. USB kulaklığınızı amfide kullanmakta ısrarcıysanız bilgisayarınız aracılığıyla kullanmanız gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı