Gmail hesabınızda şüpheli etkinlik algılandı uyarısı

meraklinet

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben 4 gündür Gmail hesabımda "şüpheli uygulama algılandı" hatası alıyorum. Hesap kayıtlarını incelediğimde kendi Windows cihazımı şüpheli uygulamanın yüklendiği cihaz olarak işaretliyor. Windows cihazımda kayıtlı olan tüm mail hesapları için aynı hatayı alıyorum. Tüm mail hesaplarımın şifrelerini değiştirdim. Bilgisayarıma format attım. Mail hesaplarımdan birini Windows cihazımla giriş yaptım. Telefonum ile Windows cihazıma giriş yaptığım mail hesabının güvenlik verilerini inceledim. İlk başta şüpheli uygulama yüklü olarak gösterilen Windows cihazımdan çıkış yapılmış, hesap güvenli olarak gösteriliyordu. Ancak ikinci mail hesabımı bilgisayarımdan girip telefonumdan tekrardan güvenlik verilerini incelediğimde şüpheli uygulamanın olduğu cihaz aktif olarak göstermeye başladı. Sorun nerede acaba mail adresimle ilgili mi? Güvenlik için yapılması gereken her şeyi yaptığımı düşünüyorum. Sorun nerede kaynaklanıyor olabilir? Bir de ikinci mail hesabımı Windows cihazıma girip telefonumdan giriş yapılan yerler ve tarayıcılar sekmesinde Firefox ve Chrome tarayıcıları gösteriliyor ama ben hiçbir zaman Firefox kullanmadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı