GMK87 vs GMK67

sunless

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba Full-size bir klavyeden geçiş yapacağım. Klavye önerilerinde bayağı bir gezdim ve normal bir klavye almak yerine Custom bir klavye dizmeye karar verdim. Bu iki kit arasında kaldım. İki kit arasında boyut hariç herhangi bir fark var mıdır? Açıkçası yok ise GMK87 almayı düşünüyorum. Gmk67 biraz fazla küçük geldi gözüme. Switch olarak ise Akko V3 cream yellow Pro Switch düşündüm.

Gmk67 - 51.22AU $ 63% OFF|ÃalıÅırken deÄiÅtirilebilir mekanik klavye conta Bluetooth 2.4G RGB arkadan aydınlatmalı conta yapısı klavye 3 mod özelleÅtirilmiÅ klavye| | - AliExpress
GMK87 - 59.66AU $ 62% OFF|Ekran ile GMK87 mekanik klavye kiti RGB arkadan aydınlatmalı conta yapısı oyun sıcak takas klavye için VIA özelleÅtirilmiÅ| | - AliExpress

Aynı durumdayım.

Gmk67'nin soketlerinin ve yalıtımın daha iyi olduğunu duydum.

Son düzenleme:
İlla da ekran olacak diyorsanız alınır fakat olsa da olur olmasa da olur diyorsanız 67 daha kaliteli onu alın. Bende öyle yapacağım.
Ekran konusunu hiç düşünmemiştim o yüzden olsa da olmasa da farketmez. 67 daha kaliteli ise eğer 67 alırım sanırım sonradan pişman olmamak için.

Yeni konular

Geri
Yukarı