Çözüldü Google Chrome SSL Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Modeme reset at, Avast kaldır, Malwarebyte taraması yap. CCleaner temizlği de yapsan iyi olur.

Avast'ı sistemi yormuyor diye kullanıyorum. Malwarebyte ile tarama yapıyorum. Malwarebyte kullanmaya devam edeyim mi? Malwarebyte mi Avast mı? CCleaner ile temizlik yaptım.

Alternatif olarak Firefox veya Yandex tarayıcılarınıda dener misin ?

Anasayfa'yı Yandex yaptım hata vermedi. Oda olmasaydı Firefox kuracaktım.

Windows Defender host dosyasını virüs olarak algıladı ne yapayım?

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    156 KB · Görüntüleme: 261
Son düzenleme:
Hosts dosyasının içeriğine sorun çıkarabilecek olan satırlar yerleşmiş olabilir.
Temizleyin.

Sanırsam sorun host dosyasında silince her yeri açıyor. Silmeyince aynı hatayı veriyor. Temizle dedim aynı yine. Host dosyasını silsem bir zararı olur mu? Yoksa internetten indirdiğim host dosyası vardı onunla mı değiştireyim?

Son düzenleme:
@balta1087 saatin doğru fakat saat ayarlarını güncellemen gerekiyor. Tarih ve saat ayarlarını değiştir > İntenet saati > Ayarları değiştir > time.windows.com olacak şekilde şimdi güncelleştir yazısına tıklayınız olmazsa google motorundan arayın :yokartık:

Bir zararı olmaz silebilirsiniz.
Başka bir hosts dosyası ile değiştirebilirsiniz.
Değiştireceğiniz hosts dosyasının içerisinde.

127.0.0.1 localhost

İbaresi bulunacak başka bir şeye gerek yok.

Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim. Sorunu çözdüm bilgisayar ilk aldığımda host dosyasını yedeklemiştim. Onunla değiştirdim sorun çözüldü. Son bir soru @Murat5038 dediğiniz gibi Avast'ı kaldırdım, sorun çözüldü. Malwarebytes kurdum. Malwarebytes antivirüs programı olarak kalsın mı? Yoksa Avast'ı tekrar kurayım mı?

Avastı kullanabilirsin, ancak kullanmasını iyi biliyor ve yasal olmayan yollara başvurmadı isen.
Malwarebyte'ı antivirüs olarak kullanmayın.

O zaman Avast ile Malwarebytes aynı anda kullanabilirim. Avast'ı zaten yıllardır kullanıyorum. Malwarebytes, zararlı yazımları temizleme programı olarak kalsın o zaman.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı