Google SSL Hatası Problemi?

Lithium

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba son bir kaç aydır Google sitesinde bir problem var sürekli site çöküyor SSL hatası alıyorum biraz araştırdım genel bir sorunmuş sanırım. Çözümü var mı? Google bu hatayı niye düzeltmiyor?

Farklı tarayıcılarda denediniz mi ? Az önce ben de chrome ile Youtube'a giremiyordum "SSL Hatası" diyordu sürekli... Firefox ile denedim açıldı ardından chrome ile denedim onda da açıldı. Bu şekilde olmaz ise DNS ayarlarınızı kontrol edin belki çözüm bulabilirsiniz.

DNS ayarlarım 208 ile başlayandan... Farklı tarayıcı olayını şahsen hiç denemedim. Firefox kullanmıyorum, tekrar çökme olduğu zaman Internet Explorer' da deneyeceğim.

Aynı sorunu ben de yaşıyorum Genel bir sorun olduğunu biliyorum. DNS olup olmaması sorunu ortadan kaldırmıyor. Tarayıcı değiştirmek ve arka arkaya yenile yapmak fayda ediyor Google, YouTube gibi hizmetlerin açılmasında. Umarım kısa sürede çözülür.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı