Grand RP pilot olunca para gelmiyor

Akalimain112

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Grand RP'ye başladım eskiden pilot olunca 6K veriyordu şimdi iste (One hour issude) gibi bir şey yazıyor bekliyorum parada vermiyor bug mı bilmiyorum.

Postalda'da aynı aşağıda para diyor ama bana da gelmiyor o para yani bankamda yok.

iyi günler.

Arkadaşlar merhaba. Grand RP'ye başladım eskiden pilot olunca 6K veriyordu şimdi iste (One hour issude) gibi bir şey yazıyor bekliyorum parada vermiyor bug mı bilmiyorum.

Postalda'da aynı aşağıda para diyor ama bana da gelmiyor o para yani bankamda yok.

İyi günler.

Saatlik veriyor tüm işlerde hep öyleydi.

İyi günler.

Ve sana tavsiyem en iyi iş çiftçiliktir önceden çok oynuyordum oradan biliyorum gelen seedleri benim zamanımda 1K ya filan satıyorduk şu an ne kadar bilemem.

1 saat pilotluk yapacaksın. Her sefer için 6K alacaksın. Yani 1 saat içinde kaç sefer yaparsan o kadar para gelecek.

Ve sana tavsiyem en iyi iş çiftçiliktir önceden çok oynuyordum oradan biliyorum gelen seedleri benim zamanımda 1K ya filan satıyorduk şu an ne kadar bilemem.
reis şimdi saatlik veriyo derken ne anlamda 1 saatmi o işi yapmam gerekli

1 saat pilotluk yapacaksın. Her sefer için 6K alacaksın. Yani 1 saat içinde kaç sefer yaparsan o kadar para gelecek.
eskiden 6k dı da şuan bilmiom iyimi şuan

Ben bugün Full farm yapmaya çalışıyorum, dediğin gibi reis seed'leri satacağım o satıcıya.

1 saat yapman lazım paranı alabilmen icin 1 saat icinde kaçkere yaparsan o kadar gelir.

Peki reis postalda nasıl olacak? Onda 1 saat bekle demedi ama vermiyor da.

Son düzenleyen: Moderatör:
peki reis postalda nasıl olcak onda 1 saat bekle demedi ama vermiyoda
ben oyunu bırakmaya yakın yeni postal gelmişti pek bilgim yok onun hakkında ama postaldada 1 saatte bir vermesi lazım

Peki reis postalda nasıl olacak onda 1 saat bekle demedi ama vermiyorda.

Eğer 1 saatte bir vermiyorsa m basıp content admin yazması lazım oraya İngilizce bir şekilde sorununu yazarsan maximum 1-2 dakikada cevap verirler.

ben oyunu bırakmaya yakın yeni postal gelmişti pek bilgim yok onun hakkında ama postaldada 1 saatte bir vermesi lazım

Eğer 1 saatte bir vermiyorsa m basıp content admin yazması lazım oraya İngilizce bir şekilde sorununu yazarsan maximum 1-2 dakikada cevap verirler.
peki bu bi saat oyun saatine göre demi

Reis şimdi saatlik veriyor derken ne anlamda 1 saatmi o işi yapmam gerekli.

Eskiden 6K dı da şu an bilmiyorum iyi mi şu an.

İtfaiye açıksa itfaiyeci ol. En yakın yerlere git hep çok seri para kazanılıyor. Açık değilse o an hangi işin getirisi yüksekse onu yap. Elektrik, odunculuk veya çiftçilik.

Yeni konular

Geri
Yukarı