Grand RP pilot olunca para gelmiyor

Hocam oyunda en iyi para kasma yöntemi telefondan bir tane görev kısmı vardı tam hatırlamıyorum ama 8 saat oyunda durunca 150k mı ne çok büyük miktarda para veriyordu. Ben yazın öyle öyle bayağı hızlı bir şekilde para kasmıştım. Üstüne ofis görevlerini ve itfaiyeyi ekleyince tek bir günde 300k-500k mı ne para kasıyordum.

Hocam oyunda en iyi para kasma yöntemi telefondan bir tane görev kısmı vardı tam hatırlamıyorum ama 8 saat oyunda durunca 150k mı ne çok büyük miktarda para veriyordu. Ben yazın öyle öyle bayağı hızlı bir şekilde para kasmıştım. Üstüne ofis görevlerini ve itfaiyeyi ekleyince tek bir günde 300k-500k mı ne para kasıyordum.
1704828483636.png

hocam benim param bu yatırım veya bişey tavsiye ediyormusunuz geliştiriyimmi bi yeteneğimi

Eki Görüntüle 2079787

Hocam benim param bu yatırım veya bir şey tavsiye ediyor musunuz geliştireyim mi bir yeteneğimi.

Bu kadar parayla yetenek geliştirmek gereksiz olur. Her gün ofis görevleri yapın üstüne o dediğim telefondan dolar simgesindendi sanırım oradan günde kaç saatinizi ayırabiliyorsanız ona göre saatlik görevi seçin. Geriye de tüm gün meslek yapmak kalıyor yani. Ben en son oynadığımda bunker almaya kasıyordum ama ne kadar mantıklıydı emin değildim. @Turgineer hocam bu konuda yardımcı olur size.

Sağ olun

AFK bıraksam olur mu oyunda o paraya erişebilmek için.

Yok hocam 5dk sonra falan hareketsizlikten uyku moduna geçiyorsunuz. Makro atarsanız da adminler yanınıza gelip bir şeyler soruyormuş burada mısın diye. Cevap vermezsen kick mi ne yiyorsun. Yasak yani afk bırakmak.

Bir de son olarak repair kiti nereden alabilirim: 3

Benzin istanyonlarından alınıyor.

Geri
Yukarı