GT650M yanıt vermeyi kesti?

TechBoy

Hectopat
Asus n56 serisi bir notebook um var. Oyunlarda sürekli olarak yanıt vermeyi kesti hatası alıyorum. Oyunlardan kaynaklanıyor desem team fortress2 de bile bu hatayı alıyorum. BIOS daima güncel. Driverların hepsini denedim eskisinden yenisine betasından finaline olmuyor. W8.1 x64 kullanıyorum. Sorunu bir türlü anlayamadım. Garanti süresi hala var. Servise gönderirsem ne demem gerekiyor servise yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım eğer bir ekran kartından o illet hatayı almaya başlarsanız bilinki ekran kartı arızalanmıstır. Ati veya nvidia hiç farketmez. Yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu hatası çok illet bir şeydir ve çözümü malesef ki yoktur. Geçmiş olsun diyorum sana yeni bir laptop almak için planlar yapmaya başla bence.

Biliyorum MXM değil komple Notebook gidecek. Asus ise Anakart değişecek. Bunu müşteri memnuniyeti için yapıyor Çizgi Elektronik.

Yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim. Bu hata bilgisayarı aldığımdan beri devam ediyor. Ayrıca hatanın sıklığını vereyim 1 saatlik oyunda 3 ila 5 arası bıktım artık :/ Çizgi elektronikle iletişime geçeceğim dediğiniz gibi servisin baya methini duydum. İnşallah çözerler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı