GTA 5 Aile Paylaşımı

KaanOkr20

Centipat
Bir süre önce arkadaşım bana aile paylaşımı ile Steam kütüphanesini paylaştı ve arkadaşımın kütüphanesinde GTA 5 vardı, oynanır mı diye merak ettim forumda bir süre dolaştım ve pek bir şey anlamadım şimdi sormak istiyorum. Eğer oyunu aile paylaşımı ile indirirsem arkadaşımın Social Club hesabı olmadan offline girebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir süre önce arkadaşım bana aile paylaşımı ile Steam kütüphanesini paylaştı ve arkadaşımın kütüphanesinde GTA 5 vardı, oynanır mı diye merak ettim forumda bir süre dolaştım ve pek bir şey anlamadım şimdi sormak istiyorum. Eğer oyunu aile paylaşımı ile indirirsem arkadaşımın Social Club hesabı olmadan offline girebilir miyim?
Evet, girebilirsin. Arkadaşının hesabı onda kalır.

Yükledikten sonra oyunu açmadan önce bir social club hesabına girmeni istiyor diye hatırlıyorum. Oynayamıyorsun yani.

Hayır giremezsin, Arkadaşının Social Club hesabı üzerinden giriş yaptırman gereklidir aynı anda oynayamazsınız. FiveM'i biliyorsan eğer onu oynayabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Giremezsiniz. Arkadaşınızın Social Club Hesabı Üzerinden Giriş Yapmak Zorundasınız.
FiveM için GTA V gerekli mi?
FiveM GTA5 Üzerine tasarlanmış birşey. Kullanım amacıda zaten GTA5 RolePlay sunucularına girmek. Sence GTA5 Olmadan RP Serverlarına girebilirmiyiz? :)

Tüm Steam oyunları arkadaşlar ve aile ile paylaşılabilir mi?

Hayır, teknik sınırlamalar nedeniyle bazı Steam oyunları paylaşım için uygun olmayabilir. Örneğin, oynamak için ek bir üçüncü taraf anahtarı, hesabı veya aboneliği gerektiren başlıklar hesaplar arasında paylaşılamaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı