Epic Games GTA 5 yaş sınırı uyarısı veriyor

Beyler buldum tarayıcınız üzerinden hesabınızı girmeden istediğiniz oyunu açın hesabınız olmadığı için doğum tarihinizi istiyor 18 den büyük girin daha sonra oyunu satın ala tıklayın sizden hesap isticek hesabınıza girin ardından erişemezsiniz yeri gelicek hiçbir şeye basmadan bekleyin ve satın alma kısmı gelicek oyunu aldıktan sonra epic gamesi açın eğer kütüphanenizde yoksa kapat aç yapın epici ve kütüphanenizde yer almış olucak.

Beyler buldum tarayıcınız üzerinden hesabınızı girmeden istediğiniz oyunu açın hesabınız olmadığı için doğum tarihinizi istiyor 18 den büyük girin daha sonra oyunu satın ala tıklayın sizden hesap isticek hesabınıza girin ardından erişemezsiniz yeri gelicek hiçbir şeye basmadan bekleyin ve satın alma kısmı gelicek oyunu aldıktan sonra epic gamesi açın eğer kütüphanenizde yoksa kapat aç yapın epici ve kütüphanenizde yer almış olucak.
Bu kadar zahmete gerek yok. Zaten istek listesinden ekleniyor.

Evet ama şu an Fallout 3 var onu ekleyemiyoruz istek listesine söylediğim yöntemle alabildim.

Epic Games'deki arama yerine oyun serisinin numarasını girmeden sadece ismi girdikten sonra (örneğin Fallout 3 değil de sadece Fallout şeklinde) sonuçların altında bulunan daha fazla göster butonuna tıkla. Oyun karşına çıkacaktır kolaylıkla istek listene ekleyebilirsin :)

Geri
Yukarı