Epic Games Yaş uyarısı veriyor

witcher3fan

Picopat
Daha fazla  
Normalde almıyordum ama 1-2 saat önce böyle uyarılar almaya başladım. 18 olan hiçbir oyunun mağazasına girilmiyor, nasıl düzelteceğim?

IMG_20231221_234138.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer oyun +18 ise Epic doğum tarihini girmeni istiyor, 18 yaşında olacak şekilde girersen düzelir. Uygulama üzerinden giriyorsan, uygulamayı kapatıp girince doğum tarihini tekrar soruyor. Tarayıcı üzerinden giriyorsan, tarayıcı geçmişini temizleyip tekrar dene. Kayıt olurken yaşını küçük girdiysen ona ne yapılır bilmiyorum.
Adsız.png

Son düzenleme:
Eğer oyun +18 ise Epic doğum tarihini girmeni istiyor, 18 yaşında olacak şekilde girersen düzelir. Uygulama üzerinden giriyorsan, uygulamayı kapatıp girince doğum tarihini tekrar soruyor. Tarayıcı üzerinden giriyorsan, tarayıcı geçmişini temizleyip tekrar dene. Kayıt olurken yaşını küçük girdiysen ona ne yapılır bilmiyorum.
Eki Görüntüle 2060887
Girerken sormuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
oyunu istek listene ekle. istek listene gir ve sepete ekle de ve hayırlı olsun :)

tarayıcınız üzerinden hesabınızı girmeden istediğiniz oyunu açın hesabınız olmadığı için doğum tarihinizi istiyor 18 den büyük girin daha sonra oyunu satın ala tıklayın sizden hesap isticek hesabınıza girin ardından erişemezsiniz yeri gelicek hiçbir şeye basmadan bekleyin ve satın alma kısmı gelicek oyunu aldıktan sonra epic gamesi açın eğer kütüphanenizde yoksa kapat aç yapın epici ve kütüphanenizde yer almış olucak.

Geri
Yukarı