GTA 6 hakkında düşünceleriniz neler?

Metelee

Hectopat
Daha fazla  
GTA 6 galiba 2024'ün sonlarında veya 2025'te çıkacak gibi gözüküyor. Belki oyunu oynayabilmemiz için en düşük ekran kartı 2060 olacak. Tahmini fiyat aralığı yurt dışı olarak düşünürsek 60 Euro olabilir. Tabii Türkiye için bunu döviz oranıyla çarpıp hesaplamak saçma olur. Esas akılda kalan sorular verdiğimiz paraya değer mi?

GTA 5'ten ban yiyen oyuncular GTA 6'yı bansız veya sorunsuz oynayabilecek mi? Gibi sorular var bu tür tartışmaları da burada Technopat'ta yapmak daha güzel sizin düşünceleriniz nelerdir?

GTA 5 'ten ban yiyen oyuncular GTA 6 yı sorunsuz oynayabilcek mi?

Son düzenleme:
GTA 6 galiba 2024'ün sonlarında veya 2025'te çıkacak gibi gözüküyor. Belki oyunu oynayabilmemiz için en düşük ekran kartı 2060 olacak. Tahmini fiyat aralığı yurt dışı olarak düşünürsek 60 euro olabilir. Tabii Türkiye için bunu döviz oranıyla çarpıp hesaplamak saçma olur. Esas akılda kalan sorular verdiğimiz paraya değer mi?

GTA 5'ten ban yiyen oyuncular GTA 6'yı bansız veya sorunsuz oynayabilecek mi? Gibi sorular var bu tür tartışmaları da burada Technopat'ta yapmak daha güzel sizin düşünceleriniz nelerdir?

Kaç yıldır bekliyoruz büyük bir değişim olacağını düşünüyorum.

RDR2 ile aynı fiyattan sunulur diye düşünüyorum, indirimde alınabilir. Hiçbir oyunu kötü olmayan bir seride sonraki oyun kötü olmayacak demek imkansız ancak kötü olacağını sanmıyorum.

GTA 6 galiba 2024'ün sonlarında veya 2025'te çıkacak gibi gözüküyor. Belki oyunu oynayabilmemiz için en düşük ekran kartı 2060 olacak. Tahmini fiyat aralığı yurt dışı olarak düşünürsek 60 Euro olabilir. Tabii Türkiye için bunu döviz oranıyla çarpıp hesaplamak saçma olur. Esas akılda kalan sorular verdiğimiz paraya değer mi?

Daha konuşmak için erken.

Yeni konular

Geri
Yukarı