GTA Online'de ne yapılabilir?

Arkadaşlar cidden 2013'te çıkan oyunu ilk kez 1 ay önce indirdim ama oyunda hiçbir şey anlamıyorum ve Max 5 kere girmişimdir.
Story sonra yaparım ben Online oynamak istiyorum ama Online girince hiçbir şey anlamıyorum. Her şey İngilizce. İngilizcem var çok cahil değilim ama haritada bir sürü de yer var. Neresi ne işe yarıyor falan hiç bilmiyorum.
GTA Online çok eğlenceli derler ben öylesine araba sürüyorum. Ne yapabilirim ki?
Ayrıca heist ne ve nasıl yapılıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar cidden 2013'te çıkan oyunu ilk kez 1 ay önce indirdim ama oyunda hiçbir şey anlamıyorum ve Max 5 kere girmişimdir.
Story sonra yaparım ben Online oynamak istiyorum ama Online girince hiçbir şey anlamıyorum. Her şey İngilizce. İngilizcem var çok cahil değilim ama haritada bir sürü de yer var. Neresi ne işe yarıyor falan hiç bilmiyorum.
GTA Online çok eğlenceli derler ben öylesine araba sürüyorum. Ne yapabilirim ki?
Ayrıca heist ne ve nasıl yapılıyor?
Oyunun özeti heist yap para kazan araba ev vs. al. Tekrar heist yap. 2-3 Haftada bir yeni özellik geliyor oyuna. Paranızı harcayacak bir şeyler buluyorsunuz. Ben size public sunucuda durmanızı önermem. Çok hileci var oyunu rezil ediyorlar. Ben genelde invite only sessionlarda takılıyorum. Bir kere 200 milyon dolarlık hile bastım. Harcıyorum. Arabayla geziyorum bir şeyler alıyorum araba modifiye ediyorum vb. Heistler zevkli oluyor ama çok uğraşmaya değmez diye hile basmıştım ben.

Hocam oyunun asıl amacı playlist aslında bir de Free mod var orada amaç ev alıp şirket alıp arabalar alıp takılmak ama oyundaki asıl amaç dediğim gibi playlist.

Yeni konular

Geri
Yukarı