Çözüldü GTA San Andreas mod kurma ve oynamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mlh_m7166

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Core İ5 11.Nesil 8 GB RAM Lenovo Gaming 3
Meslek
Serbest
Merhaba arkadaşlar;
Bir GTA serisi hayranı olarak San Andreas'ı severek, sinirlenerek ve zevkle oynadım bitirdim her platformdan oyunu bitirdim lakin, bu oyuna bir hava katmak istiyorum. Oyuna hoş güzel ve eğleneceğim modlar kurarak güzel bir tat olmasını istiyorum. Fakat her modlar belli sürümlerine uymayabiliyor. Sizden ricam, mod kullanabileceğim oyun sürümü, mod sitesi, modları sorunsuzca ve oyundan atmadan kullanacağım mod motorları (Cleo ve modloader vb.) Önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

(Not: Modları kurulumunu biliyorum fakat bir sorun yüzünden oyunu rahat oynayamıyorum. Sadece ne gibi çözümler yapabilirim veya başka mod programı kullanmam gerek hiçbir fikrim yok.)

Çözüm
17 yıllık SA oyuncusu olarak yazıyorum, selamlar. Grafikle başlayalım, şuanlık piyasanın en iyi grafik modu DX 3.0 grafik eklemek istersen bunu deneyebilirsin.
Diğer modlara geçmeden önce en düzgün,dürüst,temiz GTA mod sitesi olarak gtainside'ı tavsiye ederim. Eğer arabalara ilgin var ise araba modu kurmadan önce vehfuncs ve ImvehFt kurmanı tavsiye ederim. Kurduğun tüm modları modloader aracılığıyla kurman en temizi olacaktır. ilk olarak temel kurman gereken modlar ise CLEO4, Silent Patch, Widescreen Fix, Remastered GUI, MixSets ve Framerate Vigilante olacaktır. Bunları çalıştırabileceğin en temiz sürüm ise US V1.0 sürümüdür. Genelde piyasadaki korsanların hepsi de bu sürümdür. Harici olarak GTA SA Hoodlum v1 olarak aratarak oyunun exe dosyasının üzerine yazman da oyun için iyi olacaktır. (yazmaya unuttuğum şeyler var ise devamı gelecektir şimdilik bu kadar.)
Oyun sıfır mod tamamen temiz olsa bile ben bile çökme yaşıyorum özel müziklerde, oyunun Memory'sine ağır geliyor. O yüzden normal bir şey yani.

Herhangi bir çözümü yok mu ? Kendi müziğimiz olmadan devam edecez yani.
Modsuz denedim herhangi bir sorun olmadı ama Modu güzelce kullanırken olmamalı ve arabalarda hızlanmada oyundan atabiliyor. Şehirden şehire araba modu varkende. Ve diğer modlar dahil.

Herhangi bir çözümü yok mu ? Kendi müziğimiz olmadan devam edecez yani.
Modsuz denedim herhangi bir sorun olmadı ama Modu güzelce kullanırken olmamalı ve arabalarda hızlanmada oyundan atabiliyor. Şehirden şehire araba modu varkende. Ve diğer modlar dahil.
dostum mumkun ise ve dc kullaniyor isen dc uzerinden yaz, yarin aksam sana canli destek sagliyayim. DC: gtpizza

dostum mumkun ise ve dc kullaniyor isen dc uzerinden yaz, yarin aksam sana canli destek sagliyayim. DC: gtpizza
Discord kullanmıyorum ama yarına kadar açarsam olur senden yardım alabilirim.

17 yıllık SA oyuncusu olarak yazıyorum, selamlar. Grafikle başlayalım, şuanlık piyasanın en iyi grafik modu DX 3.0 grafik eklemek istersen bunu deneyebilirsin.
Diğer modlara geçmeden önce en düzgün,dürüst,temiz GTA mod sitesi olarak gtainside'ı tavsiye ederim. Eğer arabalara ilgin var ise araba modu kurmadan önce vehfuncs ve ImvehFt kurmanı tavsiye ederim. Kurduğun tüm modları modloader aracılığıyla kurman en temizi olacaktır. ilk olarak temel kurman gereken modlar ise CLEO4, Silent Patch, Widescreen Fix, Remastered GUI, MixSets ve Framerate Vigilante olacaktır. Bunları çalıştırabileceğin en temiz sürüm ise US V1.0 sürümüdür. Genelde piyasadaki korsanların hepsi de bu sürümdür. Harici olarak GTA SA Hoodlum v1 olarak aratarak oyunun exe dosyasının üzerine yazman da oyun için iyi olacaktır. (yazmaya unuttuğum şeyler var ise devamı gelecektir şimdilik bu kadar.)
Modları Kurdum Önerdiğin Modlar dahil, Oyun açılmakta zorlandı geç açıldı. kayıtlı oyna girdim yükleme ekranı geldi yüklendi ve Oyundan attı. Modlarda sorun mu var anlamadım kafayı yiyecem.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı