GTA San Andreas vs. Saints Row 2

Dengesiz Kokarca

Hectopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Arkadaşlar, benim her iki oyuna da saygım var. Sonuçta biri klasik yani GTA San Andreas fakat ben Saints Row 2'yi daha çok sevdim. Karşılaştırmaya MP'yi dahil etmedim.
Not: Oyunlarda yaş sınırlaması olabilir.

San Andreas'i ben de çok seviyorum ancak hikayesi çok dağınık,bağlantılı değil adamlar sanki önce haritayı yapmış sonra da hikayeyi yazmışlar gibi,ordan oraya sürükleniyoruz sürekli. GTA IV'de çok iyi iş başardılar ama en sevdiğim gta serisi 4,seviyom çok seviooom .ddd

%90'lık dilim GTA San Andreas diyecek ama Saints Row 2'yi oynamadan demişlerdir. İki oyunuda hile kullanmadan orijinal oynadım ve kesinlikle GTA San Andreas'ı daha çok beğendim. Grafik Olarak GTA 5'e kadar Saints Row'un tüm serileri alır ancak hikaye olarak GTA San Andreas daha iyi.

Arkadaşlar, benim her iki oyuna da saygım var. Sonuçta biri klasik yani GTA San Andreas fakat ben Saints Row 2'yi daha çok sevdim. Karşılaştırmaya MP'yi dahil etmedim.
Not: Oyunlarda yaş sınırlaması olabilir.
Tabii ki de GTA San Andreas. Oyunun hikayesi beni çok sarıyor, daha hiç bitirmedim ama %25'e geldiğimi düşünüyorum.

Geri
Yukarı