GTX 1050 Ti sistem için Windows sürümü önerisi

Her zaman güncel tutarak Windows 10.

Windows 10 ideal. İşlemcinizi i5 4460 yapın. SSD ekleyin, aynı RAM'dan alıp RAM'I16 GB yapın. Bir de PSU'yu değiştirin. İşlemci değiştikten sonra muhtemelen o PSU'nun gücü yetmeyecek.

Windows 10 ideal. İşlemcinizi i5 4460 yapın. SSD ekleyin, aynı RAM'dan alıp RAM'I16 GB yapın. Bir de PSU'yu değiştirin. İşlemci değiştikten sonra muhtemelen o PSU'nun gücü yetmeyecek.

Şu an bile yetmiyor ki bazı oyunlarda PC kendini resetliyor elimi kasaya atıyorum ve sımsıcak PSU'dan kaynaklı galiba.

Şu an bile yetmiyor ki bazı oyunlarda PC kendini resetliyor elimi kasaya atıyorum ve sımsıcak PSU'dan kaynaklı galiba.

%90 PSU kaynaklı bir sorun, güç yetmediği için PC kendini resetliyor. Siz dediklerimi yapın PC'yi büyük oranda geliştirmiş olursunuz.

Termal macun yeniliyor musun? Kasa soğutmanda da sorun olabilir.
%90 PSU kaynaklı bir sorun, güç yetmediği için PC kendini resetliyor. Siz dediklerimi yapın PC'yi büyük oranda geliştirmiş olursunuz.
Sistem aşırı sıcak, kasaya elimi koyduğumda diyor adam sen PSU diyorsun. Bilmiyorsun sus tavsiye verme bari.
Sistemin aşırı ısındığı içi kapanıyor olabilir kardeşim. Termal macun değişimi fan buralara yoğunlaş. Soğutucun ile işlemcin doğru düzgün temas bile etmiyor olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı