GTX 1060 için Anakart ve İşlemci önerisi

Oyun için alıyorum zaten. Çok fark yok ise i5 2500 alacağım. eğer fark var diyorsanız mecbur 2600 almak zorundayım. RAM'de ekleyeceğim için bütçem çok kısıtlı :(

Önceki mesajlarıma bakarsanız durumu size ve birkaç arkadaşa daha birden fazla kez açıkladım. Konuyu uzatıp duruyorsunuz anlamsız şekilde. Önceki mesajlarımı okuyun lütfen. Gerekli bilgileri ve cevapları verdim.

Ryzen almanız daha iyi olur bence.
Arkadaş 300 lira bütçe ile ikinci el olarak sadece işlemciyi upgrade etmekten bahsediyor sen Ryzen diyorsun. Ben de Intel'i çok sevmem ama adam diyor ki bütçe kısıtlı darboğazı azaltmam gerek işlemci önerin sen adama Ryzen al yani sıfirdan bir kaç bin liralık masrafa gir diyorsun.

Hyper Threading özelliği oyunlarda çok farkettirir mi ? Oyun için alacağım işlemciyi. Eğer çok fark yapmaz derseniz i5 2500 alacağım. RAM'de alacağım için i5 2500 e yönelmek istiyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı