GTX 1070 League of Legends FPS Sorunu

oguzdj5555

Hectopat
Daha fazla  
League of Legends oynarken FPS 150 130 dayken bir anda 40 45 oluyor bu anlık geçişler kasmalara neden oluyor ve GTX 1070 kullanmama rağmen 2K da olsa 150 FPS az değil mi ?
AAA oyunlarda hiç bir sıkıntı olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciniz nedir? İşlemciden kaynaklanabilir. Eğer işlemciden değilse yazılımsal bir problem vardır. Bende GTX 950 var Shadow Play ile LOL de video kaydederken bile FPS 150 - 160 arası oynuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ryzen 1600X. Bütün sürücüler güncel, Windows 10 yüklü.

Bu konu gerçekten beni çok bunalttı yok mu yardımcı olacak biri paramızla işkence çekiyoruz :S

FPS sabitlemeyi deneyin. Monitörünüz 2K mı? Değilse, Nvidia sürücüsünden DSR'ı kapatıp deneyin.

Yanlış bilgilendirme!
Windows 10'da sorun var kardeş, Windows 8 yükle sorun geçer.

Aynı sorun benim notebookta oldu, Windows 8.1'e geçiş yaptım sorun ortadan kalktı.

Başka oyunlarda da oluyor mu?
Eğer başka oyunlarda olmuyorsa League of Legends'ı tekrar silip yüklemenizi öneririm.
Eğer oluyorsa ekran kartınızda veya işlemcinizde sorun olabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı