GTX 1070 League of Legends FPS Sorunu

oguzdj5555

Hectopat
Daha fazla  
League of Legends oynarken FPS 150 130 dayken bir anda 40 45 oluyor bu anlık geçişler kasmalara neden oluyor ve GTX 1070 kullanmama rağmen 2K da olsa 150 FPS az değil mi ?
AAA oyunlarda hiç bir sıkıntı olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim dediklerimizi yapmadığınız sürece çözüme kavuşamayacaksınız, bunu anlayın.
Sizin dedikleriniz mantıklı gelmiyor çünkü RAM ve harddiskte bir problem olsa bütün oyunlarda FPS drop yaşarım, benim dediğim sadece LOL'de FPS drop yaşıyorum. GTA 5 4K'da FPS drop yaşamıyorum ve diğer tüm oyunlarda da bu RAM ve harddisk sadeve LOL'e gelince mi bozulacak ondan pek yönelmedim o çözümlere sizde yardım etmeye çalışıyorsunuz sağ olun.

Sizin dedikleriniz mantıklı gelmiyor çünkü ram ve hard diskte bir problem olsa bütün oyunlarda fps drop yaşarım benim dediğim sadace lol de fps drop yaşıyorum gta 5 4k da fps drop yaşamıyorum ve diğer tüm oyunlarda da bu ram ve hard disk sadace lole gelincemi bozulacak ondan pek yönelmedim o çözümlere sizde yardım etmeye çalışıyorsunuz sağ olun.
Nereden biliyorsunuz belki LoL'ün kurulu olduğu HDD bölümünün o kısmında Bad Sector var ? Ayrıca "Geforce experience ile video kaydı alın anlık düşmeleri durdurup SS alırsınız" bunu bari yapın ya da yardım istemeyin ya. Ne diyelim artık biz de elimizden ne geliyorsa onu yapmaya çalışıyoruz. Anlık orada değiliz ki nereden bilelim nasıl olduğunu ? Biz bazı test sonuçlarına göre sorununuza çözüm arıyoruz. Eğer yapmayacaksaniz kendiniz bulun çözümü ne yapalım bizim yapabileceklerimiz bunlar. Bir de madem verilen cevapları iplemeyeceksiniz neden konu açtınız bilmiyorum.

@oguzdj5555 Bizim dediklerimizi yapmayacaksınız forumda neden konu açıyorsunuz? Madem biliyorsunuz o zaman kendiniz çözüm bulun, çözümü bulursanız da ben buldum diye övünürsünüz artık.
Niye övüneceğim burada övünsem ne olacak :D Meşhur mu olucaz.

Niye övüneceğim burada övünsem ne olacak :D meşhur mu olucaz.
Tamam hocam çözümü kendiniz arayıp bulun dediklerimizi yapmayın 3 kere demiş olmama rağmen hala dediğim şeyi yapmayıp burada işi gırgıra vuruyorsunuz. Siz biliyorsunuz herşeyi tamam iyi forumlar dilerim. Not: Bir daha kendiniz çözüm bulmaya çalışıp denilenleri yapmayacaksaniz konu açmayın teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı