GTX 1080 Ti ile R7 5700x3D darboğaz yapar mı?

Bu iki kart tam olarak hangi sebepten alınmaz güçlü kartlar.
Aslında alınır. Darboğaz yaşamazsınız sadece yeni teknolojileri desteklemesi açısından geri kalmış bir kart ama saf güç olarak sizi üzmez. İlla güncel olsun vb. Diyorsanız RX 6700 XT ve RX 6800 serilerinin ikinci ellerine bakabilirsiniz.

Benim dediklerim kadar değil oyun performansına bakabilirsiniz. Güçsüz kartlar özetle.

Aslında bu söyliyeceğim bir bakıma sizi güldürebilir sadece Valorant oynuyorum ve açıkçası ekran kartına abanmak istemiyorum.

Aslında alınır. Darboğaz yaşamazsınız sadece yeni teknolojileri desteklemesi açısından geri kalmış bir kart ama saf güç olarak sizi üzmez. İlla güncel olsun vb. diyorsanız RX 6700 XT ve RX 6800 serilerinin ikinci ellerine bakabilirsiniz.

Efendim istediğim saf güç ve güncel olmasına takılmıyorum gerçekten bu ekran kartı yani 1080 Ti ve işlemciyi bana öneriyor musunuz şurada oynadığım oyun Valorant sadece. Ve sizden bir ricam genel düşündüğüm parça bileşenlerini yazdım onlara da bir göz atabilir misiniz rica etsem.

Son düzenleme:
Aslında bu söyliyeceğim bir bakıma sizi güldürebilir sadece Valorant oynuyorum ve açıkçası ekran kartına abanmak istemiyorum.

Efendim istediğim saf güç ve güncel olmasına takılmıyorum gerçekten bu ekran kartı yani 1080 Ti ve işlemciyi bana öneriyor musunuz şurada oynadığım oyun Valorant sadece. Ve sizden bir ricam genel düşündüğüm parça bileşenlerini yazdım onlara da bir göz atabilir misiniz rica etsem.

Hiçbir sıkıntı yaşamazsınız, ileride fikriniz değişse ve başka oyunlara başlasanız bile bu sistem sizi yine yeterli süre idare eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı