GTX 1650 için işlemci önerisi

lux1e

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• İşlemci: Intel Core i5-3470 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB
• Bellek: DDR3 8GB 665 MHz (2x4) • SSD: Turbox 128GB • HDD: WD Green 466GB
Merhaba, bilgisayar parçalarından pek anlayamıyorum fakat işlemcimin çok kötü olduğunu ve ekran kartıma darboğaz yaptığını biliyorum. Çok çok yüksek fiyatlı bir işlemci alamam fakat şu anki işlemcimi satıp yenisini, daha güzelini almak istiyorum. RAM alacaktım fakat anakartın modeli yazmadığı için alamıyorum. Sizden ricam, bilgisayarıma uyumlu işlemci veya bilgisayarımı güçlendirebilecek donanım tavsiyesi vermeniz. Şimdiden teşekkür ediyorum, iyi günler.

• işlemci: Intel Core i5-3470 • ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1650 4 GB.
• bellek: DDR3 8 GB 665 MHz (2x4) • SSD: Turbox 128 GB • HDD: WD Green 466 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bilgisayar parçalarından pek anlayamıyorum fakat işlemcimin çok kötü olduğunu ve ekran kartıma darboğaz yaptığını biliyorum. Çok çok yüksek fiyatlı bir işlemci alamam fakat şu anki işlemcimi satıp yenisini, daha güzelini almak istiyorum. RAM alacaktım fakat anakartın modeli yazmadığı için alamıyorum. Sizden ricam, bilgisayarıma uyumlu işlemci veya bilgisayarımı güçlendirebilecek donanım tavsiyesi vermeniz. Şimdiden teşekkür ediyorum, iyi günler.

• işlemci: Intel Core i5-3470 • ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1650 4 GB.
• bellek: DDR3 8 GB 665 MHz (2x4) • SSD: Turbox 128 GB • HDD: WD Green 466 GB
Bütçe nedir?

Hocam şu an net bir şey söyleyemiyorum fakat çok çok yüksek bir fiyat olmasın, orta fiyatlı olabilir. 5 bin falan veremem. Ayrıca şu anki işlemcim ne kadardır?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı