GTX 1660'dan GTX 1080 Ti'a geçmek mantıklı mı?

2. el ekran kartı alma. Mining olasılığı çok fazladır. Biraz daha para biriktir RTX kartlar al. 1080 ti artık tarih sayfalarına giriyor.
2.el AMD asla almasın bencede. Hem mining oranı daha fazla hemde daha çok sorunlu kartlar satılıyor.

GTX 1660 ı zamanında 2.el almıştım fakat hiçbir sıkıntı çekmedim ısınma ve performans olsun
gtx 1660 ile mining yapılmıyor çünkü. Çok eski bir kart. RTX kartlardan bahsediyorum ben 2. el almayın diye. Ek olarak 1080 ti bu zamanda yeni çıkan oyunlarda fazla fps vermiyor. Zamanın en iyisiydi ama şuan para biriktirip RTX alman daha mantıklı.

Yapılma oranı daha düşük. Zaten 4090 ile mining yapmaktansa aynı paraya rahat 15 tane RX570 ile yaparım daha mantıklı.
Kardeşim düşük olması yapılmadığı anlamına gelmez. 2. el ekran kartı alınmaz. NOKTA

gtx 1660 ile mining yapılmıyor çünkü. Çok eski bir kart. RTX kartlardan bahsediyorum ben 2. el almayın diye. Ek olarak 1080 ti bu zamanda yeni çıkan oyunlarda fazla fps vermiyor. Zamanın en iyisiydi ama şuan para biriktirip RTX alman daha mantıklı.

Kardeşim düşük olması yapılmadığı anlamına gelmez. 2. el ekran kartı alınmaz. NOKTA
Hangi kartı önerirsiniz bütçeme uygun?

Yeni konular

Geri
Yukarı