GTX 560 Ti vs GTX 750 Ti?

alfonyonzo55

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim bir konuda yardımınıza ihtiyacim var. 2 hafta sonra gibi GTX 560 TI' li bir masaüstü kuracağım. Kasa olarak Zalman Z3 PLUS'a karar verdim. PSU olarak 400 Watt bir PSU var. Bu PSU yetecek mi onu düşünüyorum bu yüzden PSU alacaktım ama daha sonra 2. El 750 Ti mi alsam dedim. Sizce çok fark olur mu? PSU yeterse değiştirmeden GTX 560 Ti den iyi bir performans alır mıyım?

Asus'un GTX 750Ti'ni almanızı şiddetle öneriyorum. 1.si: Maxwell mimarisi ile çok daha az güç harcıyor. 2.si: Ekstradan güç kaynağına gerek duymadan gücünü anakarttan alıyor. Gtx 750ti nesil olarak Gtx 560'ti'den üstündür. Ek olarak 400W PSU GTX 750Ti'ye yetecektir.
Şu video size yardımcı olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

560 Tİ, 2. nesil Fermi mimarisine sahip bir karttır. Çok enerji tüketir ve çok ısınır. Buna karşın verdiği performans çok kısıtlıdır. Experience'nin çoğu hizmetini kullanamazsınız bu kart ile. GTX 750 Tİ iyi bir seçim olacaktır. PSU'nuz yetiyorsa R9 270 almanızı tavsiye ederim.

750ti 560ti den daha az enerji tüketir daha sessiz çalışır daha soğuk çalışır yeni maxwell mimarisi ile verimli performans alırsın.

GTX560 kullandım, çok güç harcıyor ve darboğazı seven bir kart. GTX750ti çok daha iyi bir kart. GTX670 veya GTX760 da düşünebilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı