GTX 770 sistem oyunlarda ani FPS düşüş sorunu

Yiğit On.

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunlarda ani fps düşüşü ile donmalar yaşıyorum. Sorun neden kaynaklı olabilir?
  • Ekran kartım : GTX 770
  • İşlemcim: i54670K
  • Anakart: Msi z97 gaming 3
  • RAM:4x2 8 GB Gskill
Sorun yaşadığım oyunlar Battlefield 1 (çok fazla oluyor GTX 760 kullanan arkadaşım aynı ayarlarda olmasına rağmen onda donma olmuyor fakat bende oluyor)
Rainbow Six Siege ayarları ultra bile değil. High'a aldığımda FPS yüksek olmasına rağmen donmalar oluyor çokça.
Battlefield 4 en az bu oyunda yaşıyorum fakat bu oyundada arada oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arka planınızda bellek gerektiren fazla uygulama çalışıyorsa Bkz. "Google Chrome" bellek seviyesinin az olmasından dolayı böyle bir sorun olabilir. Bir arkadaşınızdan veya tanıdığınızdan RAM ödünç alıp bir daha deneyin.

Arka planınızda bellek gerektiren fazla uygulama çalışıyorsa Bkz. "Google Chrome" bellek seviyesinin az olmasından dolayı böyle bir sorun olabilir. Bir arkadaşınızdan veya tanıdığınızdan RAM ödünç alıp bir daha deneyin.
Bence direk Chrome'u kaldırın. BF4'ü açmak için Battlelog'a giriş yapmamız ve arka planda çalıştırmamız gerekiyor ve ben bunun için Explorer kullanıyorum varsayılan tarayıcı olarak. Yanına da Mozilla kurdum. Çatır çutur oynuyorum. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı