GTX 770 veya R9 280X

• Konuyu başlatan Canberk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 31
  • Görüntüleme 6B
Mantle destegi amd yi guzel bir secim haline getiriyor ama 2 gun sonra nvidia bisey cikardiginda amd yine geri dusucek.Ben nvidianin geri kalacagini dusunmuyorum sahsen.Birde kartlari tek bir oyun uzerinden degerlendirmek yerine genel performansa baksaniz daha guzel olacak.Bf zaten amd destegiyle yapilmis bir oyun ve nvidia kartlar ile arasinda fazla bir fps farkida olmuyor.Ha ben nvidia fanboyu degilim bugune kadar kullandigim kartlarin cogu amd ve ben butun amd lerin isindikca performans kaybi yasadigina sahit oldum.Simdi nvidia isinmiyor mu diyecek biri onuda soyleyeyim isiniyor ama performans kaybi yasamiyor.Ve son olarak cogu oyun nvidia destegiyle optimize edildigi icin nvidia alinmali diye dusunuyorum.Nvidia cok guclu bi firma haline geldi ve dikkat ettiyseniz uretici firmalarin nvidia kartlar uzerindeki sogutmalari amd ye yaptiklarindan daha iyi oluyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı