GTX 960M vs GTX860m farkı

Aimv3x

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Victor'da 120 GB SSD + 250 GB harddisk fazlalığı var. 50 lira da daha düşük.

Victor : Victor G7012-i7 4710mq-full Hd-gddr5 Gtx 860m-120gb Ssd Hediye! 35055145 - n11.com
Monster : www.monsternotebook.com.tr: MONSTER® ABRA A5 V5.1.1 15.6" - MONSTER NOTEBOOK > ABRA

Hangisini almalıyım? Monster'in işlemcisi i7 - 4720 HQ Victorun i7 4710 MQ.
Monsterin ekran kartı 960m victorun 860M. Oyun performansında hangi bilgisayar daha çok fazla performans verir tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle GTX 960' lı model daha fazla performans verecektir. Ama bence daha bilindik markalara yönelmelisiniz. Msi gibi markalar daha tercih edilmeli olduğunu düşünüyorum.

Msi gaming laptoplara bakman daha iyi olacaktır dostum. İki markada da kasa yapısı giriş modelleri için zayıf. Msi hem teknik destek hemde kasa yapısı olarak çok daha önde bir marka. Asus ve toshibanın aynı sınıftaki bilgisayarlarına göre de daha hesaplı ;)

Ben Lenovo Y50 kullanıyorum. Gayet memnunum. Teknik destek' inin de çok iyi olduğunu düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı