GTX 970 ve G3258 Tabanlı Sistem Alındı

Arkadaşlar ürünleri aldım ve bunun için bir kullanıcı incelemesi yapacağım ürünler en geç pazartesi elime ulaşıcakmış öyle dediler ve ürünler iventustan alınmıştır.

Sistem Özellikleri:

Anakart : Z97 PC MATE
İşlemci : G3258 4.6 GHZ
Ram : 4+2+2 = 8 GB 1333 Mhz Kingston
Kasa : Zalman Z3 Plus Siyah

Aldığım yolda olan , inceliceğim parçalar:

Ekran Kartı : Gigabyte G1 Gaming GTX 970
Soğutucu : Cooler Master Hyper 212 EVO
Ekstra Fan : 212 EVO ya extra takıcağım fandır. XIGMATEK XAF 120 MM
Psu : Cooler Master G750M Modüler 750w 80 Plus Bronz

Alışveriş internet üzerinden bugün yapılmıştır gelir gelmez incelemesini yapacağım.
Söylemek istediğiniz birşey varsa söyleyebilirsiniz mesela o ekran kartının yerine şunu alabilirdin gibisinden.

Ve söylemek istediğim birşey var diyeceksiniz o işlemciye o ekran kartı çok fazla darboğaz çok olacaktır diyeceksiniz, kesinlikle haklısınız işlemci bir sonraki işe girişimde değişecektir :)

Psu ya çok para verdim evet ama sistemin ana damarı kalbi psu değilmidir ? Önemli olarak görüyorum nede olsa 1 kere alınıyor en kalitelisi alınmalı diye düşünüyorum, benim bu paraya alabileceğim yani durumumun yeteceği bi bu vardı bunu aldım keşke daha güçlüsüne yetsede alsam , unutma işlemcin yansa sadece işlemci çöp olur ve anakart soketi zarar görür,psu ya bişey olsa sistem zarar görür :)

500W PSU aldın diye PSU kalitesiz olmuyor hocam :)

Alışveriş yaptığınız inventus - Ana Sayfa güvenilir midir ? İsim olarak ilk defa duyduğum için soruyorum.

Bilgisayar bileşeni alabileceğin en güvenilir mağaza diyebilirim. Montajı da en iyi yapan mağazadır benim gördüğüm kadarıyla. Memnun olmayan birini görmedim.

Alışveriş yaptığınız inventus - Ana Sayfa güvenilir midir ? İsim olarak ilk defa duyduğum için soruyorum.

Parçalar gelsin memnunmuyum ozaman görücez şuana kadar bi sorun görmedim pazartesi herşey açığa kavuşacak, heryerde çok övülmüş metedilmiş bir firma olumsuz yorum görmedim bende desteklemek gerekir.
Bilgisayar bileşeni alabileceğin en güvenilir mağaza diyebilirim. Montajı da en iyi yapan mağazadır benim gördüğüm kadarıyla. Memnun olmayan birini görmedim.
Haklısın işlerini iyi yapıyolar bende hiç olumsuz yorum görmedim.

Bence işlemciyi amd yapsan daha iyi olurdu fx8300 gibi

İntel taraftarıyım bro :)

Bellekler 4+4 olsa iyi olurdu. Onun dışında işlemciyi en kısa sürede değiştir derim.

Hayırlı olsun. Bu arada anakartta bellekler fazla kalabalık gibi. İki tane 4 gb lık bellek daha iyi olurdu.

g3258 + soğutucu + gtx 970 yerine
i5 4460 (stok soğutucu) + r9 280x daha dengeli olurdu.

Toplam ne kadar tuttu acaba bende senin gibi yapmayı düşünüyorum da. Sonradan işlemci yükseltilir.

Hayırlı olsun. GPU ve CPU kullanımının olduğu oyun videolarını dört gözle bekliyorum. :)

Çanta zaten ekran kartıyla gelmeliydi. Ben aldığımda öyle geldi.

Aynen öyle. Sen bu kadar yapmışsın. Ben bu kadar bile yapamadım. Aylardır SSD alacağım. Bu kadar yapmışsın. Zamanla SSD alırsın.

Hocam PSU'ya çok para vermişsiniz :) GTX 970 için 12V kanalından 460W güç veren PSU'lar bile yetiyor :) Artan 150 lirayıda cebe atıp, 4670K vs. alabilirdiniz :)

Bence işlemciyi amd yapsan daha iyi olurdu fx8300 gibi

Arkadaşlar sistemin resimlerini attım.

Gigabyte G1 Gtx 970 Ve G3258 Sistem Resimleri

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı