GTX750 Ti - ASUS, MSI, EVGA, hangisi daha iyi?

Robert

Kilopat
Evet arkadaşlar yakın bir zamanda GTX750 Ti ekran kartını almak istiyorum. Fiyatı gayet makul benim için fakat bu modeller arasında kaldım. Sizce hangisi iyidir? Fiyat sorun değil. Fan bakımından falan filan, yardım ederseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler, iyi akşamlar.

Sakın EVGA seçme, o paraya R9 270X alınır. :) Ama illa GTX 750 Ti alacaksan MSI GTX 750 Ti Twin Frozr seçmelisin, çünkü üzerinde fazladan 8 pin güç girişi yok. :)

Ne olur ne olmaz diye sistemide koyayım:

PSU: 350 Watt
Ana kart: Gigabyte H61M-S2PV

eaaB67.png

Kesinlikle MSI GTX 750 Ti, çünkü daha önce de belirttiğim gibi fazladan 8 pin güç girişine ihtiyaç duymuyor, sadece PCI-E slotundan gücünü alıyor. :)

Sakın EVGA seçme, o paraya R9 270X alınır. :) Ama illa GTX 750 Ti alacaksan MSI GTX 750 Ti Twin Frozr seçmelisin, çünkü üzerinde fazladan 8 pin güç girişi yok. :)

Benim tercihim "Msi".

Kesinlikle MSI GTX 750 Ti, çünkü daha önce de belirttiğim gibi fazladan 8 pin güç girişine ihtiyaç duymuyor, sadece PCI-E slotundan gücünü alıyor. :)

Cevaplar için sağolun. Bu arada R9 270X'e baktımda, gayet güzel bir kart fakat işlemci dar boğaz yapar diye korkuyorum. Msi seçiceğim, tekrardan sağolun tüm yorumlar için..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı