S21 FE vs S23 FE

44Nihat07

Kilopat
Anneme telefon alacağım. S21 FE Snapdragon işlemcili 17k, S23 FE Exynos işlemcili 20k sizce 3.000 TL farka değer mi? Sosyal medya ve kamera ile günlük kullanım için alacağız. Bende S21 FE Exynos var gayet memnunum sadece şarjı yeterli gelmiyor o da önemli annem için ama bu Snapdragon modeli diye daha verimlidir diye tahmin ediyorum. Sizce hangisini tercih etmeliyiz F/P bakımından?

FE serilerini ben tavsiye etmiyorum, 5-6 saat üstü veremiyorlar haberiniz olsun. Kamera tarafında her iki modelde başarılı.

Biliyorum hocam dediğim gibi bende S21 FE Exynos var ve gayet memnunum zaten ama dediğiniz gibi batarya ve kasa kalitesi tek eksisi bence. Snapdragon bir tık daha iyi olabilir verimlilikte diye tahmin ediyorum ama S23 FE hakkında bilgim yok onu sormak istemiştim aslında batarya konusunda aralarında nasıl fark var diye yoksa mecbur powerbank kullanacak bazen FE serisinde.

Yanıt için teşekkürler ama sebebini açıklayabilir misiniz? Her konuda mı daha iyi yoksa şu konularda farka değer gibi. Çünkü 3000TL az bir para olsa da telefonda taksit olmadığından boş yere vermek istemiyorum.

S23FE.

Şarj 10-15 olduğunda güç tasarrufu falan açılsa 1-2 saat artırıyor diye biliyorum. Günde 6 saat sürekli telefona bakan birisi olmaz herhalde annesi.

Evet dediğim gibi bende FE kullanıyorum ve yetersiz kalsa da annemde o kadar ekran süresi olmaz. İşe giderken falan powerbanki yanına alıyor zaten. 23 FE her konuda daha iyi sanırım herkes S23 FE öneriyor direkt.

S23FE.

Şarj 10-15 olduğunda güç tasarrufu falan açılsa 1-2 saat artırıyor diye biliyorum. Günde 6 saat sürekli telefona bakan birisi olmaz herhalde annesi.
Evet güç tasarrufu olduğunda bir nebze de olsa arttırıyor.
Biliyorum hocam dediğim gibi bende S21 FE Exynos var ve gayet memnunum zaten ama dediğiniz gibi batarya ve kasa kalitesi tek eksisi bence. Snapdragon bir tık daha iyi olabilir verimlilikte diye tahmin ediyorum ama S23 FE hakkında bilgim yok onu sormak istemiştim aslında batarya konusunda aralarında nasıl fark var diye yoksa mecbur powerbank kullanacak bazen FE serisinde.
Doğrudur. Bende S20 FE kullanıyordum, batarya ve kasa kalitesi çok kötüydü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda S23 FE'nin kamera performansına bakbilirsiniz. Batarya konusunda çok bir fark olduğunu sanmıyorum.

Evet, gerçekten bir fark yokmuş :)
Screenshot_566.png

Yeni konular

Geri
Yukarı