Güç Kaynağı Kablosu Boyama

mevsres

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Beyler ben siyah güç kaynağı kablolarını çok seviyorum, belki bazılarınıza saçma gelebilir ancak herkesin bir psikolojisi vardır mesela Corsair AX serisi güç kaynaklarının kablolarına bakın.

corsair_ax_850_033.JPG

qz6WVQB.jpg

Bu da benimki. Her neyse gördüğünüz gibi siyah kablolar inanılmaz şık duruyor, kabloları boyamayı düşünüyorum istesem kabloların her iki ucundan tutup boyanın içine sokup çıkarırım uçları boyanmayacak şekilde fakat normal boya olmaz kuruduktan sonra boya eğer kabloları eğip bükersem dökülür. Bunu boyamak için ne tür bir boya önerirsiniz.

Kuruyup dökülmez değil mi?
Ömer Erten'in dediği gibi dökülmez :) Milipatın dediği ise havalı olmaz dediği yanlış çünkü ondan daha iyi olacaktır kablonın tipi aynı ise kalitesi tıpa tıp aynı olacaktır tabi boyanın kullanmasını bilirsen :D
Ömer gündüz beyin dediği Dediği bana makul gelmedi :D 100 tl ona vereceğine 100 tl + gereken miktar kadar biriktirip aynı güç kaynağını alırsın daha iyi :D

Resimdeki gibi güzel olmaz. Boya kuruduktan sonra kabloyu bükünce mutlaka boyada çatlama dökülme olur. Denemek bedava ama olucağını sanmıyorum, gerçi olur ama düşündüğün gibi iyi olmaz.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı