Güç Kaynağı Kablosu Boyama

Bir demiri boyadıktan sonra bükerseniz boyası kalkar çünkü büktüğünüz yerde genleşme olur bir nevi, boyasız kısımlar ortaya çıkar.
Kablodaki kılıfta bu durum geçerli değil, çünkü zaten esnek bir yapıya sahip.

Sprey boya ile halledilebilir ancak resimdeki gibi havalı olmayacağının altını çiziyorum tekrar.

Benim söylediğime yanlış diyorsun da eline sprey boya almışlığın var mı acaba ?
Resmin sol tarafındaki kablonun aynısını yapabilirsin sprey boya ile ancak diğeri pek mümkün gözükmüyor.
Zaten o resimler üzerinde uğraşılmış resimler, eline kabloyu alınca o şekil göreceğini mi sanıyorsun :D

Artık üyeler birbirine rütbeleriyle mi hitap ediyor? Her geçen gün değişiyorsunuz.......
Kimden bahsettiğinizi anlayamadım?

- - - Güncellendi - - -

Benim söylediğime yanlış diyorsun da eline sprey boya almışlığın var mı acaba ?
:D
Bu söylediğiniz benim için ise teessüf ederim Metal kaynak mezunuyum Allah'a şükür her tür Boyayı kullanmışlığım mevcuttur :)

- - - Güncellendi - - -

Haha. Güç kaynağı o beğendiği arkadaşın 500 TL. Sleeve'leyince ortaya çıkan görüntü ise bu:

http://www.corsair.com/en/media/cat...d6e5fb8d27136e95/a/x/ax1200_cable_eps_k_1.png
Benim söylediğim 5 tl Sizin söylediğiniz 100 tl Power ise 500 tl diyorsunuz.
5 tl den 100tl ye atlamak, 100 tl'den 500'e atlamak kadar bence abes değil :D

- - - Güncellendi - - -

Sprey boyaların türleri mevcut bunları bilip yorum yaparsanız iyi olur Söylediğim sprey boyada kuruduktan sonra ne olursa olsun dökülme bozulma oluşmaz.
Ek olarak En başdan yorumlarımı okur iseniz Kablo resimdeki gibi aynı şartlarda ise yani kılıflı ise diye belirttim Çünkü Plastik kabloya sprey boyayı sıktığınızda kurdukdan sonra boyanın yavaş yavaş kaybolduğunu ve çıkdığını görürsünüz.
Ondan dolayı Aynı Türden ise diye belirttim. Yazılan yorumları iyice okuyup doğru yorum yapar iseniz iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sleeve önceden araştırmıştım aslında Ömerin de dediği gibi Corsair AX serisinin en ucuz güç kaynağı 500 TL fakat Sleeve yaptırınca daha şık görünüyor Sleeve bir şey değil yaparsın kabloları bulup, fakat yapmayı bilmiyorsan yaptırmak 100 TL'ye patlıyor.

100 TL güç kaynağına harcamak kolay değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında videolar var yapmak biraz zor görünüyor malzemeler lazım, bir de tabi beceri.

Sleeve önceden araştırmıştım aslında Ömerin de dediği gibi Corsair AX serisinin en ucuz güç kaynağı 500 TL fakat Sleeve yaptırınca daha şık görünüyor Sleeve bir şey değil yaparsın kabloları bulup, fakat yapmayı bilmiyorsan yaptırmak 100 TL'ye patlıyor.

100 TL güç kaynağına harcamak kolay değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Aslında videolar var yapmak biraz zor görünüyor malzemeler lazım, bir de tabi beceri.

Ayakkabı bağcığına benziyor :D

Bu söylediğiniz benim için ise teessüf ederim Metal kaynak mezunuyum allaha şükür her tür Boyayı kullanmışlığım mevcuttur :)

Metal mezunusun ancak o kablo boyanınca, o şekil gözükmeyeceğini bilmiyorsun, veya iddia ediyorsun.
O sadece resimlerde olur. Düz, siyah bir kablo olur, başka bir şey değil.

O anın koşulları ve bir takım ayarlamalar sonucunda, o kablo o kadar havalı gözüküyor.

Neyse kablo boyamayı unuttum gitti yeni bir şeye kafayı taktım fosforlu mürekkep ile suyu karıştırdığın zaman daha sonra Blacklight (aslında mor ışık) mor ışığın önüne koyduğun zaman inanılmaz parlıyor ben yapmayı düşünüyorum bakalım. :D

mlh2c.jpg

sadasdasul7.jpg

//Murat5038

Bir Modertör olarak Türkçe kuralları konusunda sizin bize örnek olmanız gerekirken, Türkçe kurallarına siz dikkat etmiyorsunuz.

Cümleye büyük harfle başlanır.

//Murat5038

Bir Modertör olarak Türkçe kuralları konusunda sizin bize örnek olmanız gerekirken, Türkçe kurallarına siz dikkat etmiyorsunuz.

Cümleye büyük harfle başlanır.
Cümleye Nerde küçük ile başlamışım :) Güncellendi kısmından sonrayı diyorsan Ek yazı olduğu için Cümle başlangıcı değil o Yazının bitişiği bu şekilde.

- - - Güncellendi - - -

sprey boyaların türleri mevcut bunlar
________
Bunu diyorsanız Ek olduğu için başlangıç sayılmaz .

Düzeltilmiş hali;

_______
".....5 tl den 100tl ye atlamak, 100 tl'den 500'e atlamak kadar bence abes değil :D
sprey boyaların türleri mevcut bunlar........"
_____
Veya bu şekilde de düşünebilirsin
_____
"5 tl den 100tl ye atlamak, 100 tl'den 500'e atlamak kadar bence abes değil :D sprey boyaların türleri mevcut bunlar"
_____
Bu şekilde bir hata var mı? Sizin Şu anda Yazdığınız ile örek verecek olursam;

"......konusunda sizin bize örnek olmanız ......"

______
Bundan başka da Zaten ters bir durum göremiyorum..

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı