Çözüldü Güncel dönem borcu nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hamsi ismaH

Hectopat
Daha fazla  
1) Arkadaşlar Akbank'ın chip para kampanyasına katılarak benimle arkadaşım 1000 lira kazandık, bir şekilde parayı Papara'ya atıp çektik atıp çektik harcama olarak algıladığı için bize 1000 lira harcamada 250TL chip para verdi. Her gün 4 5 defa bu işlemi yapıp kazandık. Şimdi güncel dönem borcu yazıyor arkadaşım sıkıntı yok ödediğimiz borçlar onlar dedi ama benim yine merakım gitmedi tam olarak nedir bu?
2)Kredi kartı ve banka kartı nedir farkları nelerdir? Limit nedir?
3)Dün kartım dağıtıma çıktı diye mesaj geldi ama kartım hala gelmedi ne yapabilirim?

20230603_141947.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncel dönem borcunuz şu an ekside gözüküyor yani kredi kartı borcunuzun asgari ödeme tutarını ödemişsiniz demek oluyor. Asgari ödeme tutarını ödediğinizde, dönem borcundan ödenen asgari tutar düşülür ve geriye kalan borç için gecikme faizi uygulanır.

dönem borcu eksi görünüyor, yani fazla ödeme yapmışsınız karta. Normal borcunuz çıksaydı eksi olarak görünmezdi. Zaten minimum ödeme yani asgari tutar da 0 görünüyor.

Fazla ödemişsiniz o sebeple eksi gösteriyor.
Şuan borcum falan yok değil mi?

dönem borcu eksi görünüyor, yani fazla ödeme yapmışsınız karta. Normal borcunuz çıksaydı eksi olarak görünmezdi. Zaten minimum ödeme yani asgari tutar da 0 görünüyor.
Güncel dönem borcunuz şu an ekside gözüküyor yani kredi kartı borcunuzun asgari ödeme tutarını ödemişsiniz demek oluyor. Asgari ödeme tutarını ödediğinizde, dönem borcundan ödenen asgari tutar düşülür ve geriye kalan borç için gecikme faizi uygulanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı