Hafif Windows sürümü önerisi

Tiny 10 veya 11 öneririm gerek Windows her gümcellemesi vs var gereksiz uygulamalar yok optimize baya

Atlas OS indirme linki atabilir misiniz?
Playbook un kendi sitesinde AtlasOS Playbook yada ReviOS Playbook lari indirmen yeterli bide antivurusu silmeni isteyebilirler ki haklılar.

Antivurusun cidden gerekli birsey olduğunu düşünmüyorum bilinçli bir kullanıcı için. Linux ta hiç antivurus kullanan görmedim :)

Google desteği xpde var hala
Chrome motoru bütün Windows 10 nun altı olan hepsine kesildi. Chrome kullanabilirsin "Eski sürüm" Ama yani sürüme asla gecemezsin ve XP de Driver problemleriyle yaşarsın SSD verimsiz çalışır

Tiny 10 veya 11 öneririm gerek Windows her gümcellemesi vs var gereksiz uygulamalar yok optimize baya
Tiny 11 yada 10 fazla bir değişiklik yok Atlas yada Revi nin Playbook lari daha güvenilir daha iyi.

Tiny yerine Ghost Spectre kullan (daha güvenilir değil ama daha hızlı :))

Playbook un kendi sitesinde AtlasOS playbook ya da ReviOS playbooklari indirmen yeterli bir de antivurusu silmeni isteyebilirler ki haklılar.

Antivurusun cidden gerekli bir şey olduğunu düşünmüyorum bilinçli bir kullanıcı için. Linux'ta hiç antivirüs kullanan görmedim :)

Chrome motoru bütün Windows 10'nun altı olan hepsine kesildi. Chrome kullanabilirsin "eski sürüm" ama yani sürüme asla gecemezsin ve XP de driver problemleriyle yaşarsın SSD verimsiz çalışır.

Tiny 11 ya da 10 fazla bir değişiklik YÖK Atlas'ya da revinin playbooklari daha güvenilir daha iyi.

Tiny yerine Ghost Spectre kullan (daha güvenilir değil ama daha hızlı :))

Hocam Windows 10 perf editions kullanıyorum şu an stabil ve hızlı çalışıyor teşekkür ederim öneriler için.

Geri
Yukarı