Hangi İpad'i almalıyım?

@Barisdkmn @rydn haha 64 yeterli olacağını düşünüyorum sizce? Bir de şu hat eSIM meseleside var olsa güzel olurda artıdan o kadar para vermeye gerek var mı onun için kendimce karar veremedim

Gerek yok gibi. Ayrıyeten tablet için bir hat almanız gerekiyor sanırım. Aynı hat 2 cihazda kullanılamıyor diye biliyorum. Aynı şekilde internet hızınıza göre iCloud depolama alanı almak daha mantıklı. Apple ürünlerindeki depolama farkları arasındaki fiyat farkı çok fazla.

Birkaç gün önce sorsaydın Air 5 m1'li modeli önerirdim ama yeni iPad 10 modelini satın alman daha iyi olur. Type-C portu yeni ekran türü ve A13 işlemcisi yerine A14 işlemcisini kullanmış olursun ve güncelleme desteğin çok daha uzun olur.

@Barisdkmn şimdi eSIM diye bir şey çıktı bayağı iyi. Haklısınız tavsiyeleriniz için teşekkürler

@592041 ne zaman çıkacağıyla ilgili bilgi var mı?

eSIM uzun süredir var diye biliyordum. Türkiye'de ne zamandan beri var emin değilim fakat çok mantıklı bir şey. Cihaz çalındığı zaman SIM kartı çıkartıldığında ulaşmak biraz zor oluyordu. eSIM sayesinde cihaza daha kolsy erişim sağlanabilir kaybolduğunda veya çalındığında.

Kullanım amacım: Word, Excel vb. Uygulamalar ama yoğun değil ara sıra.
Zoom vb.

iPad 9 işimi görür gibi ama uzun ömürlü olsun istiyorum o yüzden Air mi alsam diyorum gerek var mı sizce çok bir hız ve kalite farkı olur mu?

Son çıkanlardan düşünüyorum veya bir alt Air falan da olabilir tavsiye edebilirseniz.

Bence alacaksanız mini 5.nesil veya 6. nesil mini alın hem çok performanslı hem de çok verimli küçük olduğu için her yere götürülür ama 9.nesil'in ekranı güzel değil alacaksan iPad mini 5 veya 6 Air tarafından 3,4 Pro alacaksan 2.3 nesil

Geri
Yukarı