Hangi İpad'i almalıyım?

emregnss

Hectopat
Kullanım amacım: Word, excel vb. Uygulamalar ama yoğun değil ara sıra.
Zoom vb.

İpad 9 işimi görür gibi ama uzun ömürlü olsun istiyorum o yüzden air mi alsam diyorum gerek var mı sizce çok bir hız ve kalite farkı olur mu?

Son çıkanlardan düşünüyorum veya bir alt air falan da olabilir tavsiye edebilirseniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPad 9 fiyatına göre bence en iyi model. Performansa pek bir fark olmamasına rağmen Pro 4 ve 10. Nesil ile arasında çok fark var ve bence bu farkı vermeye değmez.

iPad 9 işini görür ama daha sonradan 2.nesil pen veya mıknatıslı smart folio klavye falan almak isterseniz air daha mantıklı olabilir. Bütçe kısıtlıysa 9 güzel tercih. Uzun ömürlü olur.

@Barisdkmn @rydn @Barisdkmn android tabletler hakkında ne dersiniz? İphone kullanıcısı olarak androidlere pek yaklaşasım gelmiyor. Apple de 5 6 sene garanti gideceğini düşünüyorum ama androidler şüpheli. 5 senedir iphone dayım belki androidde büyük devrimler olmuştur ama bilemiyorum 😂

@Barisdkmn @rydn @Barisdkmn Android tabletler hakkında ne dersiniz? iPhone kullanıcısı olarak Android'lere pek yaklaşasım gelmiyor. Apple de 5 6 sene garanti gideceğini düşünüyorum ama Android'ler şüpheli. 5 senedir iPhone dayım belki Android'de büyük devrimler olmuştur ama bilemiyorum 😂

Hocam kuzenimde yaklaşık 10 yıllık iPad var ve cidden hala akıcı ve işlev görüyor. Aynı şekilde elimde Tab A6 var o da 6 yıllık fakat iPad kadar iyi değil. Şahsen iPad üstüne tablet tanımam. Hem fiyatı diğer Apple ürünlerine göre daha uygun hem de Android tabletlerden çok daha iyi.

@Barisdkmn @rydn @Barisdkmn android tabletler hakkında ne dersiniz? İphone kullanıcısı olarak androidlere pek yaklaşasım gelmiyor. Apple de 5 6 sene garanti gideceğini düşünüyorum ama androidler şüpheli. 5 senedir iphone dayım belki androidde büyük devrimler olmuştur ama bilemiyorum 😂
Telefon konusunda Android ve Apple çok kızışmalı gitse bile (bana göre iPhone daha önde).
Tablet konusunda Apple rakipsiz. Apple haterı tanıdıklarım telefonda Samsung. Tablette iPad tercih ediyor.

Telefon konusunda Android ve Apple çok kızışmalı gitse bile (bana göre iPhone daha önde).
Tablet konusunda Apple rakipsiz. Apple haterı tanıdıklarım telefonda Samsung. Tablette iPad tercih ediyor.

Android demeyelim de Samsung ve Huawei diyelim hocam :D

Yeni konular

Geri
Yukarı