Hangi konsol alınmalı?

Bu arada ben de Series X kullanıcısıyım. Xbox ile ilgili bir sorunuz olursa sorabilirsiniz.
2.el alacağım param şuan yazdığım cihazlara yetiyor , biraz daha eklersem one x veya ps4 pro ya yetebiliyor ama ekleyemem gibi duruyor. Sadece one , one s , ps4 arasında kaldım ama emin değilim birde one ile one s arasında çok fark var mı ondan emin değilim.

2.el alacağım param şuan yazdığım cihazlara yetiyor , biraz daha eklersem one x veya ps4 pro ya yetebiliyor ama ekleyemem gibi duruyor. Sadece one , one s , ps4 arasında kaldım ama emin değilim birde one ile one s arasında çok fark var mı ondan emin değilim.
One ile one s arasında gözle görülebilir fark mevcut bütçeniz varsa one s alınız.

Series S almayı düşündünüz mü? Seçeneklerin arasında olmadığından sordum. Eğer sıfır alacaksanız hemen hemen PS4 Pro gibi bir fiyatı var. Game pass ile bahsettiğiniz oyunları da oynarsınız. Bazı PS özel oyunları PC'ye geliyor, bunun devamı da gelecektir. PS5 seçeneklerin arasında olmadığı zaman PS tarafından konsol alınmamalı bence. Kaliteli PS oyunları gelene kadar belki PC'yi de yükseltirsiniz.
Fiyatlara baktım 2.el alacağım yukarda yazdığım cihazlar one ,one s ,ps4 2000tl ye kadar bulunabiliyor 2 kol ile one x ve ps4 pro da o fiyatı aşıyor tanıdık olur biyerden para gelirse diye one x ve ps4 proyu ekledim ama one , one s veya ps 4 den birini alacağım gibi duruyor sadece farklarını merak ediyorum 1080 p de en iyi deneyimi yazdığım oyunlarda hangi cihaz yaşatır?

Fiyatlara baktım 2.el alacağım yukarıda yazdığım cihazlar One, One S, PS4 2000TL'ye kadar bulunabiliyor 2 kol ile One X ve PS4 Pro da o fiyatı aşıyor tanıdık olur biyerden para gelirse diye One X ve PS4 Pro'yu ekledim ama One, One S veya PS 4'den birini alacağım gibi duruyor sadece farklarını merak ediyorum 1080p de en iyi deneyimi yazdığım oyunlarda hangi cihaz yaşatır?

Xbox One S PS4'den açık ara daha güçlü yazdığınız oyunlarda daha iyi görüntü kalitesi alırsınız.

Bütçem yetmediği için series s vs gibi cihazları eklemedim. Şuan one , one s ve ps4 alabiliyorum.Düşükde olsa bi ihtimal ps 4 pro ya da one x alabilirim seçenekler bunlar yani kısaca.
Xbox One S PS4'den açık ara daha güçlü yazdığınız oyunlarda daha iyi görüntü kalitesi alırsınız.
Teşekkürler şuan fikrim iyice pekişti ilk tercihim one s olacak.

Fiyatlara baktım 2.el alacağım yukarda yazdığım cihazlar one ,one s ,ps4 2000tl ye kadar bulunabiliyor 2 kol ile one x ve ps4 pro da o fiyatı aşıyor tanıdık olur biyerden para gelirse diye one x ve ps4 proyu ekledim ama one , one s veya ps 4 den birini alacağım gibi duruyor sadece farklarını merak ediyorum 1080 p de en iyi deneyimi yazdığım oyunlarda hangi cihaz yaşatır?
Xbox One X, PS4 ve One S'den daha üstün donanım anlamında. Sizi üzmez. PS4 Pro'nun hemen hemen dengi olarak görebilirsiniz Xbox tarafında.

Yeni konular

Geri
Yukarı